Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy fiút egyszer visszautas...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiút egyszer visszautasítanak, akkor már soha nem próbálkozik többször?

Figyelt kérdés

15 évesek voltunk és tök jóban voltunk, találkozgattunk is, aztán szerelmet vallott és én visszautasítottam, mert nem voltam kész egy kapcsolatra. (Szerintem megviselte eléggé)

Most, 2 év múlva újra nagyon jóban vagyunk, esélytelen, hogy újra próbálkozzon? (Mármint így, hogy legutóbb így "megégette magát" amikor próbálkozott)



2021. szept. 12. 09:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Én így voltam 2 éve. Volt egy lány, akibe nagyon beleszerettem. Elhívtam randira, de visszautasított. Többször nem próbálkoztam és azóta kerülöm is valamennyire a társaságát, mert nagyon fáj. 2 éve volt, de még mindig ha rá gondolok, szorít a mellkasom. Azóta nem tetszett senki ennyire. Ha még egyszer meg kéne próbálnom, nagyon mély sebet tépne fel, ha megint visszautasítana. Csak akkor változhatna ez a dolog, ha ő kezdeményezne.
2021. szept. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Embertől, helyzettől, kapcsolattól függ. Más ha flörtölgettek kicsit, ismer 10 perce és találkára hív, amire nemet mondasz és más ha konkrétan szerelmet vall és úgy dobod.


Utóbbinál valószínűleg nem fog, miért is tenné? Te se tennéd. Kezdeményezz ha annyira akarsz tőle valamit, ebben a helyzetben neked kell nyitnod.

2021. szept. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%
Ha jeleket küldessz neki, kedves vagy vele és nem hangoztatod, hogy csak barátként tekintessz rá (,vagy hogy továbbra sem akarsz kapcsolatot), akkor lehet, hogy megpróbálja újra.
2021. szept. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem kezdeményezhetsz. Tudod, hogy tetszettél neki, elég jó eséllyel ez nem változott.


A jelek küldését meg hagyjuk. Fogalmam sincs, hogy mit csinálok felnőttként ebben a témában, de maradjunk annyiban, hogy egy pasi sem értett még semmi "jelet", amit én vagy barátnőim küldtek.

2021. szept. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Akarsz valamit próbálkozz te,hidd el túl éled.
2021. szept. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
21%
Ha a lány kezdeményezne ezek után akkor eljátszanám hogy minden jó stb. "Összejövünk" jól meghúznám ráverném az arcára majd bejelenteném hogy csak játszottam vele és ezt kapta amiért anno megalázott és elutasított. Ezt érdemli az összes csaj
2021. szept. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
22%

Én biztosan nem, ha már egyszer kosarat kaptam. Ilyenkor próbálom törölni az egyént az agyamból, mint potenciális partnert, de emellett lehetünk jóban. Ha meg ő közeledne, akkor megmondanám, hogy köszönöm barátok még lehetünk. A büszkeségem nem engedné, hogy újra előadjam magam mint szerelmes, főleg, hogy bennem lenne mi van ha csak szórakozik.

De lehet van olyan srác aki ilyenkor is ugrik egyből vissza, sokaknak nem okoz gondot lemenni kutyába.

2021. szept. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
Ha egyszer nemet mond onnantól kalap kabát...
2021. szept. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Senior Séf ***** válasza:
53%
Ha minden FÉRFI meghátrálna az első elutasítástól,, már kihalt volna az emberiség. Hogy a fiú mit fog tenni, az attól függ, hogy megtalálta-e már a tökeit.
2021. szept. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utána leszarom.
2022. júl. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!