Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok arról, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha valaki többször is újra összejön az exével?

Figyelt kérdés
Amúgy itt nem csak tinire kell gondolni, nyugodtan lehet az illető felnőtt. De azért választottam a tini kategóriát, mert szerintem ide jobban illik, meg mégse annyira komoly kapcsolatok vannak, hogy örökre haragba legyenek (persze azért itt is van kivétel).

2021. júl. 10. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Faxság, rég ott kellene hagyni, ha már többször is újrapróbálták, és nem jött össze, akkor teljesen felesleges probálkozni, nem illenek össze.
2021. júl. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Volt olyan barátnőm akivel 5 ször szakítottam majd újra összejöttünk,hát jó nagy barmok voltunk az biztos...semmi értelme nem volt,csak fájdalmakat okoztuk egymásnak.


Egyszóval hülyének nevezném aki ezt teszi :D

2021. júl. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez már csak erőlködés lenne de nem normális párkapcsolat aminek semmi értelme
2021. júl. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán lehet jó is a dolog. Van olyan, hogy két ember nincs megérve egymáshoz, és 1-2 év múlva újrakezdik. Ismerőseim között van erre példa, és nagyon szép pár. Jól megvannak.
2021. júl. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

egyszer, esetleg kétszer érthető.

sokszor, na az már felesleges.

2021. júl. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!