Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lenne még értelme beszélni vele ?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne még értelme beszélni vele ?

Figyelt kérdés

A történetem a következő:


Az iskolámban egy nagyon lány megtetszett, és egy kis idővel később észrevettem, hogy talán én is tetszhetek neki.

A baj nem is itt kezdődik hanem, hogy annyira töketlen voltam/vagyok, hogy január óta húzom azt, hogy valamilyen módon megkeressem pedig rengeteg aranytálcán kínált lehetőségem lett volna. Gondolok arra, hogy az iskolába általában egyedül érkezik, és nem egyszer érkeztünk már meg egy időben, és ehhez hasonló szituációk. Zárójelben azóta is ugyanúgy néz rám, mint a kezdetekben.


Minden egyes alkalommal a problémám az volt, hogy nem igen tudtam/tudom mivel tudnám megszólítani. Nem ismerem a lányt csak a nevét illetve osztályát tudom, ami szolgáltatja bizonytalanságom másik oldalát. Illetve a lánynak a nevét és osztályát tudom.


Mivel eltelt három hónap azóta, amit ez idő alatt kitaláltam szerintem nem működne, mondjuk alapjáraton elég bénán hangzik.

Itt jutunk el a kérdésemig, hogy lenne-e értelme beszélni a Lánnyal,vagy ezt szépen "összehoztam" ?

Ha igen, akkor milyen témával tudnék beszélgetést kezdeményezni ?

Kismillió videót, tanácsot megnéztem/olvastam a témával kapcsolatban de nem lettem nagyon kisegítve általuk. Ezért is fordulnék az oldal közösségéhez :)


Előre is köszönöm a segítséget! :)


2022. márc. 1. 18:21
 1/8 anonim válasza:
100%
adj neki valami jelet. kovesd be instán vagy valami. tudom hogy eleg gaz meg eloben mas ismerkedni de hat a mai vilagban igy mar egyszerubb😅szerntem ha ott elkezdesz vele beszelgetni akkor majd eloben koszontok egymasnak meg stb es kialakul ez.. legalabb is nekem egyszer igy valt be
2022. márc. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen, de ott megint előjön, hogy mégis mivel kellene kezdeni szóval kezdődne minden előröl.

Illetve én személyesen sokkal jobban kommunikálok mint online

2022. márc. 1. 22:09
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

De személyesen sem tudsz kommunikálni, ahogy leírtad.

Nincs bármi extra, amit látsz rajta? Kutyás/cicás dolgok? Kisállatokról könnyű beszélni.

Instán ha kirak egy képet, arra reagálhatsz üzenetben. Bár attól függ mit rak ki. Ha egy tájat, akkor tudsz nyitni, hogy "milyen szép hely, merre jártál?" ilyesmi.

2022. márc. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sulis dolgokról a legkönnyebb a sulisokkal, valqmi jó pletyka tanárokról, hogy szopatott valamelyik, stb.
2022. márc. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

Én is inkább írnék neki, mert úgy mindenki bátrabb egy kicsit. Sok sikert!:)

(Ha esetleg Nicholas Victortól, vagy bármelyik másik puától néztél videókat ilyen ügyben, akkor azokat a tippeket kérlek ne alkalmazd, mert semmire nem jók.)

2022. márc. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
szerintem nem kene azert ennyire rafeszulni az neked se lesz jo. + nem hulyek a lanyok hidd el eszre fogja venni hogy felsz ettol es az nem valami jo
2022. márc. 2. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
beszélj vele mindenképp, keresd meg amint csak tudod, szólitsd le.
2022. márc. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
24%
Chris Bodó
2022. márc. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!