Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi esélye van annak, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélye van annak, hogy ha egy 14 éves lány és 15 fiú összejönnek, utána együtt maradnak és összeházasodnak?

Figyelt kérdés

2022. márc. 3. 19:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
31%
#10 de ön 72 éves, azóta változott a világ, manapság már senki nem akar elköteleződni ilyen fiatalon
2022. márc. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
90%
Igen! Én 72 éves leszek novemberben. Az unokaöcsém 38 éves és 25 éve jöttek össze a feleségével. Az unokahúgom 29 éves és 13 éve vannak együtt a férjével.
2022. márc. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem kár ilyenen aggódni, mert senki sem tudhatja. Mármint vannak akik fiatalon egymásra találnak, és életük végéig együtt vannak. De olyan is van, aki az élete során többször is megházasodik, stb. Szerintem a jelenre kell koncentrálni, mert kitudja, hogy mit hoz a jövő? Senki.
2022. márc. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
91%
Én 14 voltam, a fiú ugyan nem 15, hanem 17, de azóta is együtt vagyunk. 1989 január óta. A legjobb, ami történhetett velünk, bár tudom, ritka.
2022. márc. 7. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 kriszpo ***** válasza:
87%
Kevés, de nem lehetetlen. A tini korszak "heves, komolytalan, gyerek" a felnőttekhez képest. De semmi nem lehetetlen. Hajrá! Egy próbát megér, ha tényleg komolyan gondoljátok.
2022. márc. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
87%

Kedve, hogy félted a barátnődet, de a tinikapcsolatoknak természetes velejárója a csalódás megtapasztalása. 14-15 éves kor után még van idő "újrakezdeni", tapasztalatokat gyűjteni, ha ilyenkor csalódik az ember, könnyebb továbblépni mint 44-45 évesen, 20 év házasság után :D


Tényleg nagyon szép lenne, ha több példa lenne arra, hogy azok akik gyerekkoruk óta együtt vannak és együtt értek felnőtté végleg együtt maradnának. De nem ez a leggyakoribb, hiszen ezeknek a tinikapcsolatoknak az egyik legfőbb célja, hogy tanulj belőlük.

2022. márc. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
A barátnőm egy érett ember, de mégis csak gyerekként vesztette el...ami nekem egy kicsit fura, mert igen a mai világban elég fiatalon vesztik el, de én nem tudom beleképzelni. Persze,tudom, hogy minden ember más, nem csak belőlem áll a világ. Csak azért mégis csak elgondolkozom, hogy már most azt mondja a fiúnak, hogy a gyeremkeim apja meg ilyenek, és nekem kicsit fura, hogy ennyire beleéli magát. Az egész életüket együtt tervezik leélni, sőt már most komoly terveik vannak, pedig csak 16 évesek. Az évek alatt nagyon sokat fognak változni, és volt már arra példa, hogy egyszer csak elmúlt a nagy szerelem. Meg a tini kapcsolatok se arról híresek, hogy a legtartósabbak a világon...
2022. márc. 10. 17:20
 18/20 anonim ***** válasza:
50%. Vagy igen, vagy nem.
2022. márc. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
26%
En 16 voltam, a parom 19, mar 12 eve egyutt vagyunk. Az egyik kozeli baratom 15 volt, mikor osszejott a 14 eves baratnojevel, mai napig egyutt vannak. Volt osztajtarsam szinten 15 evesen jott ossze a ferjevel. Ha szeretik egymas tarsasagat, megvan az eselye, hogy egyutt maradjanak, s ha nem, annak ugy kellett tortennie.
2022. márc. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 trichard2001 ***** válasza:
100%
#19 "osztajtarsam" 😭
2022. márc. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!