Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kellene viselkednem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kellene viselkednem a jovoben vele?

Figyelt kérdés
A legjobb baratnom tesojaval voltam egyutt 2 honapig. Utana szakitott velem de a baratnommel ugyanolyan a kapcsolatunk. Anyukaja is nagyon szeret, illetve a par eves kishuga is imad. Neki azota mar van masik baratnoje, de elkerulhetetlen hogy talalkozzunk. Eleinte koszongettem neki de az utobbi idoben nem. Es o se koszon nekem. Baratnomon keresztul van hogy elmegyek hozzajuk, de probalom a lehetoseget kerulni ha nem muszaj. Egy helyre megyunk tovabbtanulni es nem valoszinu higy megszakad a kapcsolat koztunk a baratnommrl. Az lenne a kerdes hogy viselkedjek a tesojaval? Tunjek boldognak megha nem is vagyok az es legyek vele kedves, normalis? Vagy flegma, hordjam fent az orrom vele kapcsolatba? Mi lenne az esszerubb ha evek mulva is talalkozhatunk folxamatosan? Vagy ti hogy viselkednetek ilyen helyzetben?
2022. márc. 4. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Legyél vele normális, köszönj neki, de ne nyiss felé, ha ő sem nyit feléd.
2022. márc. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Csak légy önmagad. Ha szomorú vagy, akkor szomorú, ha vidám, akkor vidám. Próbáld meg nem túlgondolni a helyzetet, épp csak annyira nyiss felé, mint ő feléd. Ha nem köszön, attól még te köszönhetsz neki, de ne legyél csalódott miatta. Próbálj meg semlegesen állni hozzá.
2022. márc. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!