Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Segítség! Beleszerettem az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Beleszerettem az osztálytársamba!?

Figyelt kérdés
Őrülten beleszerettem az egyik osztálytársamba.. mielőtt félreértés esne én vagyok a lány..Mit tegyek hogy ez az érzés csillapodjon?? Bevallani nem nagyon szeretném mert most vagyunk elsősök és ha ő nem így érez akkor 4 év az sok idő lenne még magam mellett elviseljem..mit tegyek, kérlek segítsetek!! mind a ketten 15 évesek vagyunk

2016. febr. 9. 21:56
 1/4 anonim válasza:
hát szeritnem először is kérdezősködj olyanoktól akikben megbízhatsz hogy te tetszel-e neki. ha nem akkor meg gondolj a rosszabb tulajdonságaira a jókra ne és így szerintem elég hamar kiszeretsz majd belőle
2016. febr. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Keresd azokat a helyeket, ahol megfordul, (sport, szakkör, park, kerékpározás, futás,) és ott Te is fordulj meg sokat!

Előbb utóbb észre fog venni! Mosolyogj rá szépen!

2016. febr. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyomozgass után, hova járt suliba, mit szeret csinálni stb.

Ismerd meg a haverjait. Bukkanj fel olyan helyeken ahol ő is ott van.

Sok sikert!

2016. febr. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de már ismerjük egymást jol..de hát, csak barátok vagyunk:(
2016. febr. 23. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!