Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek most mitévő legyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most mitévő legyek?

Figyelt kérdés
1 hónapja új iskolába kerültem. Van egy lány akivel egésznap együtt lógunk suli időben. Viszont van egy barátja akit szeret így nem nagyon szeretnék vele barátkozni de ha meg ignorálom akkor depis lesz. (Barátként tekint rám) Szerintem bejövök neki. Viszont én nem nagyon szeretnék vele beszélgetni mert nem nagyon szeretnék lány barátot meg csak szarul vagyok miatta. Szerintetek mi legyen? Ignoráljam és hagyjam az egészet vagy beszélgessek vele?
2022. márc. 6. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Bocsi, de kicsit nehéz megérteni a leírást. Neked bejön a lány? A lánynak pasija van, vagy csak haverja? Miért merült fel benned az, hogy ignorálni kéne őt?
2022. márc. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer azt írod barátként tekint rád, aztán hogy bejössz neki. Most akkor melyik?


Ha nem akarsz barátságot vele, akkor egyszerűen megmondod neki, hogy te ezt nem szeretnéd folytatni, mert nem akarsz lány barátokat.

2022. márc. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Barátként tekint rám - Szerintem bejövök neki. Ez a kettő szerintem erősen üti egymást, de mindegy. Ha nem tudod csak barátként kezelni, akkor ne beszélgessetek annyit.
2022. márc. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem kell lány barát akkor meg kell dugni...ha meg nem akarod akkor nem is értem mi értelme annak amit írtál :D mert sem barátok nem vagytok sem semmi...
2022. márc. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Párkapcsolatban van. Én csak egy barátja vagyok de a haveromnak elmondta hogy kicsit bejövök neki. Nekem is bejön. Viszont én nem szeretnék vele beszélni mert szarul érzem magam miatta. De ha meg nem szólok hozzá addig zaklat..
2022. márc. 6. 21:47
 6/9 anonim ***** válasza:

Le kell sz-rni zaklat-e. Ha nem akarsz a barátja lenni, akkor megmondod neki hogy mivel kapcsolata van, te ezt nem akarod így folytatni.


Ez úgysem barátság ebben a formában, köze nincs hozzá.

2022. márc. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy én nagyok beleszerettem..
2022. márc. 6. 21:52
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon*
2022. márc. 6. 22:09
 9/9 anonim ***** válasza:

1 hónap alatt beleszerettél a lányba? Hmm. Tegyük fel így van.

De nem szép dolog párkapcsolatban lévő lányra ráhajtani. Osztály-/iskolatársra pedig nagyon nem ajánlott. Csak képzeld el: szakítotok, aztán utána még x évig minden nap nézhetitek egymás fejét.

2022. márc. 10. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!