Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire gyakori az, hogy két...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori az, hogy két osztálytárs hirtelen egymásba szeret?

Figyelt kérdés
Mennyire gyakori ez, illetve mik lehetnek a kiváltó okok?

2022. márc. 6. 23:47
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Kényszerhelyzet, nem jutott más, én sok ilyet látok. Rengetegen nem is ismernek ellenkező neműt (most lmbtq-t ne vegyük bele) iskolán kívűl, így ott ismerkednek. Voltak akik évek után fanyalodtak egymásra, mert hogy nem jöttek be alapból egymásnak az tuti...
2022. márc. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15%
Ritka
2022. márc. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
17%
Kb. esélytelen. Inkább arról van szó hogy egyik sem talál mást és ha nincs ló alapon ennyivel is megelégszik.
2022. márc. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Azért előfordul. De jó lenne tudni az életkor barátom !!!!!!

Pl.: nem mindegy hogy 15L..16L vagy 20L (szalagavató után :)

2022. márc. 7. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Hát én együtt voltam az egyik osztálytársammal. Szimplán az a "kiváltó oka", hogy nagyon sokat vagy az osztalytarsaiddal, ezért nagyobb esélyed van megismerni, és beleszeretni a másikba. Igen, tudom, hogy házi nyúlra nem lövünk, de szerintem itt nem arról van szó, hogy nem juttot jobb, hanem én inkább bevállaltam a következményeket, mert nekem megérte a lányért. És arról sincs szó, hogy nem ismerek ellenkező neműt, a barátaim többsége lány.
2022. márc. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen tartozik ide, de tanulságos sztori:

Ismertem egy lányt, aki csak azért nem szakított másfél éven át az évfolyamtársával, hogy utána ne kelljen egymást nézniük a suliban. Voltak veszekedések, sértődések meg miegymás, de valahogy átvészelték, majd érettségi után a csaj dobta a srácot.

2022. márc. 10. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tanultátok már a valószínűség számítást a suliba? Vagy ez még túl korai neked?
2022. márc. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!