Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért lett ilyen flegma velem...

Miért lett ilyen flegma velem hirtelen?

Figyelt kérdés
2 lánnyal jóban lettem a gimiben. Az egyikükkel járok haza, mert majdnem egyhelyen szállunk fel a buszra. Eddig tök jól elbeszélgettünk, meg minden, de az elmúlt 2 napban megváltozott valamiért. Flegma. Nem beszél semmit, ezt a 15-20 percet is csendben sétáltunk végig. Tegnap még kérdezgettem, próbáltam a kínos csendet elkerülni, de ma már elegem volt. Harapófogóval kellett kihúzni belőle a szavakat. Nem értem miért lett ilyen, semmit nem csináltam.

2021. nov. 5. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugye nem gondolod, hogy ezt mi távcsővel megfejtjük? Vagy épp valami baja volt tőled teljesen függetlenül, vagy rólad terjesztettek pletykát, félreértést, vagy mégis mondtál valamit, ami neki nem tetszett. Ezt csak tőle tudod meg, egy próbát megér. Maximum nem ad értelmezhető választ. Akkor elengeded.
2021. nov. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Simán lehet, hogy rossz napja volt, vagy történt valami magánéleti dolog. De 1. válaszolónak igaza van, kérdezd meg a lányt, mi innen csak találgatni tudunk.
2021. nov. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kérdeztem már, csak pofákat vágott.
2021. nov. 5. 14:56
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor engedd el, ez van.
2021. nov. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy ilyen osztálytársam. Messengeren tök jól elbeszélgetünk, meg van, hogy néha suliba is, de valamikor valami "bekattan" nála és nem valami beszédes. Nem néz a szemembe, egy szavas mondatokkal válaszol, stb. Valószínűleg amúgy magánéleti probléma áll a háttérben. Nálatok is szerintem. Én gondolom, hogy a tököm se fogja megfejteni, mi bajod van, és inkább hagyom. Ami nem megy, azt nem kell erőltetni.
2021. nov. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azóta szerencsére újra beszédes és jófej lett :)
2021. nov. 10. 20:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Na, akkor annak örülök. :)
2021. nov. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!