Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi miatt lehetnek hirtelen...

Mi miatt lehetnek hirtelen kedvesek velem az osztálytársaim?

Figyelt kérdés
Távoktatáskor és azelőtt is, csak arra voltam nekik jó, hogy legyen kitől kérni a házi feladatot, dolgozatot és még ki is beszéltek folyamatosan,rendkívül feldühített. Ezáltal megmondtam nekik nem fogom küldözgetni, mivel nem érdeklem őket, sőt voltak is akik lenéztek engem. Mióta visszamentünk távoktatásból rendesebbek velem sokkal, viszont most meg nagyon gyanús, mivel ennyire hirtelen jött. Változhatott a szemléletük velem kapcsolatban, vagy csak hátsó szándékaik lehetnek?

2021. jún. 10. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
45%

Szüleid biztosan sok pénzt nyertek a lottón, csak te nem tudod, de ők már igen.

Ez lehet csak az oka.

2021. jún. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 kérlek ezt magyarázd meg
2021. jún. 10. 16:37
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Vagy valami bosszúra készülnek, vagy elkezdtek tisztelni, mert jiálltál magadért. Neked kell tudni.
2021. jún. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 én is pontosan ugyanerre gondoltam
2021. jún. 10. 21:59
 5/5 anonim ***** válasza:
96%
Sérelmezted, hogy a segítségeden kívül nem törődnek veled. Szerintem most úgy csinálnak, mintha törődnének, hogy mégis segíts nekik.
2021. jún. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!