Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan nyissak szerintetek felé?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nyissak szerintetek felé?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki bejön nekem, de mivel osztálytársak vagyunk, így inkább nem próbálkoztam be nála. Azonban ez már csak 2 hónapig lesz így, mert utána elballagunk, szóval mivel igazából már nincs veszteni valóm, így mégis bepróbálkoznék nála. Sosem voltunk rosszban, de igazából túl sokat nem is beszélgettünk egymással, csak pár szót néhanapján. Hogyan kéne szerintetek fokozatosan nyitnom felé?
2022. márc. 12. 12:14
 1/3 Smelly_Trash ***** válasza:
20%
Szerintem kezdj el minél többet beszélni vele. Akár kenyeztetheted is valamilyen szinten, pl ajandekokkal. De en a ballagas elott 1 honappal azért bevallanám az őszinte erzeseimet iranta a helyedben
2022. márc. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%

Menj oda hozzá beszélgetni. Osztálytársak vagytok, bármivel és bármikor mehetsz. A ballagásra tegyél rá magasról, ne tekintsd határvonalnak. Ugyanúgy tudtok találkozni és beszélni utána, főleg hogy az egész nyár előttetek lesz.


Ne akard 1-2 hónap alatt ezt megoldani, csak elsieted. Ismerkedjetek, hívd el majd sulin kívüli programokra és majd alakul, ha benne van.

2022. márc. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Beszélgessetek, találkozzatok, aztán majd alakul valahogy.
2022. márc. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!