Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek viszont szeret a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek viszont szeret a legjobb baratom? 16F

Figyelt kérdés

Beleszerettem, szerelmes lettem, soha nem ereztem meg ilyet.

Neha ugy erzem hogy o is erez irantam valamit, mert rengetegszer lelkiztunk mar, olelkeztunk hosszakat es sokszor aludtunk mar egymasnal.

Annyi jelet mar eszrevettem hogy monjuk veletlen megerintett, de ez nyilvan nem jelenti azt.

Amit meg megemlitek hogy reszegen egyszer azt irtam h szeretlek es szivecskevel, visszairt o is hogy en is szeretlek es szivecsket rakott. Sokszor irjuk ezt a masiknak egyebkent.

En biszexualisnak tartom magamat, mert ugyanilyen vonzalmat es szerelmet egy lanynal is ereztem, kicsit talan eroteljesebben. A legjobb baratom fiu.



2022. márc. 13. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy viszontszeret téged, de amíg ezt csak vele tudnád tisztázni és megbeszélni, mert itt hiába vársz erre választ azoktól, akik egyikőtöket se ismerik.
2022. márc. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
És azt tudod milyen a legjobb barátod szexuális orientációja?
2022. márc. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2es

Ebben sem vagyok biztos, ugyan van baratnoje akivel jol lathatoan nem olyan nagy a szikra es mar tobbszor is masok megemlitettek neki es egyebkent nem is erdekli ha van ha nincs mert o egy olyan ember. Viszont ha peldaul a barataink elkezdenek viccelni vele peldaul h kilencedikbe azt hittek hogy meleg akkor elkezd temat terelni meg csondben maradni

2022. márc. 13. 22:03
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Ez elég "gyanús" :)
2022. márc. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kiderült azóta valami?
2022. márc. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 NTBS ***** válasza:
91%
Igen, elképzelhető. Ülj le vele és beszéljétek meg.
2022. márc. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!