Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az apukák mit éreztek az első...

Az apukák mit éreztek az első pillanatban, amikor megszületett a baba?

Figyelt kérdés
Sok ilyen anyukás kérdés volt, de érdekelne, hogy akiknél bent volt az apuka és utána beszéltek róla, mit mondott, milyen érzés volt?
2018. szept. 20. 09:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A férjem végig azon izgult, hogy tényleg lány legyen. 😄 Mindenből uniszexet vettünk a későbbi tesókra gondolva, de úgy beleélte már magát. Ahogy meghallotta felsírni, szerinte lányos sírás volt és megnyugodott. A látványra a “milyen pici” és a “tiszta anyja” voltak az első gondolatai. 😊 Amúgy bennem kb ugyanez játszódott le, végig.
2018. szept. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Bossszi ***** válasza:
88%
Szia! Nálunk potyogtak a könnyei és csak puszilgatott :) .
2018. szept. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Császáros voltam. Neki adták a babát. Elsore nagyon meglepődött mikor a kezébe adták, mondhatni sokkolta h most mit csináljon vele. Majd "rákacsintott" baba :D állítja szándékosan (hát persze) és utána zökkenőmentesen barátkoztak, míg engem rendbe tettek. :)
2018. szept. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A férjemnek én megszűntem már létezni mikor megkapta a babát. 😀 de ez így is volt jól. Gagyogott neki arra emlékszem. Ő nem érzékeny, sírni még nem láttam a 11 év alatt, de tudom, hogy nagyon boldog és büszke volt. Hát, persze csakis az ő érdeme, hogy ilyen szép és okos gyerekei vannak.
2018. szept. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Úgy sírt, mindkét alkalommal úgy kellett feltorolni, hogy szedje már össze magát :) pedig nagyon nagyon nem sírós :)
2018. szept. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én párom azt mondta nagyon küzdött a könnyeivel de csak azért nem mert sírni ,mert megkérdezték,hogy elvágja e a köldökzsinórt . Végig remegett a keze a lelkemnek de a mai napig hatalmas élmény neki :D
2018. szept. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az en ferjem azt mondta (balunk csaszar volt) ahol vent volt halistennek, hogy miutan engem felvittek az orzobe a babat a csecsemosbe o ott akart maradni a korhazban, nem akart elmozdulni egy percre se, nem akart ott hagyni minket (pedig akkor ugye se a babat nem kaphatta meg en fent voltam 6 orat szoval ertelmetlen is lett volna ott maradnia) az anyja eroskodott vele hogy jojjon mar ebedelni is kell🙂

Es azt mondta hogy olyan euforiaban volt mint meg soha, es hogy azt erezte meg jobban szeret engem mint eddig es buszke ram. Teljesen oda volt😊

2018. szept. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!