Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tényleg csak viccelt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg csak viccelt?

Figyelt kérdés
Tegnap találkoztam egy régi barátommal és ahogy sétálunk egyszer csak olyan megjegyzést tesz, hogy szeret én meg rá nézek(és szoktunk ezzel viccelődni) de ő nem kacagott. Aztán amikor ezt megemlítettem akkor azt mondta 'haha'. Nem értem... De amúgy nagyon sokszor dicsér meg ilyenek de nem tudom

2022. márc. 20. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg komolyan szeret, csak az a kérdés, hogy barátilag, vagy romantikus értelemben.
2022. márc. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
93%

Sok fiú (köztük én is) szokott olyat, hogy megjegyzi a lánynak, akit szeret, de "csak barátok", hogy szeretlek, és várja a reakciót. Ha a lány komoly marad akkor lehet esélye nála, ha nevet, tudja hogy a lány nem szeretne tőle semmit. Valószínűleg tényleg szeret, de nem akarja tönkretenni a barátságotokat. :))

18/F

2022. márc. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszojat❤️
2022. márc. 22. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!