Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam h nem kell...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam h nem kell párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Az a rossz h már heti 2 olyan lany van akivel kavarok es tovabb akar lepni de en nem akarok semmit se es nagyon szarul esik oket offolni mert mindent bevallanak es mar faj... ti hogyan mondanatok meg h nem kell semmi ugy h a lany teljesen szerelmes lenne beletek?

2022. márc. 27. 22:35
 1/3 anonim válasza:
100%
egyszerűen közöld vele és kész. persze nem úgy hogy: hallod tűnj innen te mocsadék, hanem inkább finomabban. ha megérti akkor szerencsés vagy ha nem akkor több mint valószínű hogy egy ideig nem leszel a puszipajtása. ennyi. sztem ne húzd a dolgot mert odáig fajul hogy majd megkérdi hogy leszel-e a barátja. ott a legrosszabb elmondani. és ha ott sem mondod el hogy nem tetszik a csaj akkor az olyan mintha megcsalnád. ne menj el odáig. katasztrófa. hidd el tapasztaltam.
2022. márc. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tisztességesebb lenne kavarás előtt tisztázni a dolgokat, de ha már így alakult akkor szépen de egyértelműen mondd el nekik, hogy most nem szeretnél kapcsolatot.
2022. márc. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ennek az az ellenszere, hogy mondjuk már első randin megmondod, hogy te pl. nem házasságot keresel, hanem szexkapcsolatot.
2022. márc. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!