Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mikor kellene lépnem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kellene lépnem?

Figyelt kérdés
Sziasztok, már rég óta találkozgatok egy lánnyal és jó ideje tetszik nekem, viszont nem tudom mennyire veszi a jeleket. Szinte heti rendszerességgel találkozunk (nem egy szoliba járunk). Mindig pozitívan reagál, ha elhívom valohová. Általában hazakísérem, vagy csak sétálunk a városban. Viszont lehetséges, hogy ő baráti közeledésnek véli. Nagyon jó társaság, ha vele beszélgetek mindig gyorsan telik az idő, gyakran kapok pozitív megerősítést tőle. Nos nem igazán tudom, hogyan tudnék egyértelműen közeledni hozzá és ne legyen kellemetlen a helyzet. Sajnos már többször tettem tönkre egy barátságot azért, mert tetszett a lány. Talán most más a helyzet, ezért kérném ki a véleményeteket.

2022. ápr. 1. 22:44
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Elkeserítő, hogy az internet, klf.közösségi oldalakon mennyire tönkre tette a személyes kapcsolatteremtő képességet, elsorvasztotta a metakommunikációt, az érzékeny jel felfogó képességet.

Egy lány tüzes tekintete is sokat elmond. Nem sorolom.

Nem szabad ajtóstul rohanni a házba, de jelezheted óvatosan: “ megint milyen csinos

vagy”; milyen jól hangsúlyozza a szemed színét a pulóvered”… “ jól érzem magam veled”; “régen volt ilyen jó napom, mint veled”, stb. A reakciókból csak érezni fogod, hogy hányadán álltok egymással.


Mi két hónapig cicáztunk így egymással, s nagyon élveztük az ismerkedés izgalmas szakaszát.

2022. ápr. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

- ha barátként működtök és a kommunikáció is kiegyensúlyozott,

- akkor megkérdezhetnéd van-e barátja,

- ha nincs, beiktathatsz egy kérdést az időjárásról,

- majd kérdezd meg milyen az ideálja,

- itt már azért csak leesik neki a tantusz,

- ha magadra ismersz a leirásból akkor bingó,

- ha egy filmsztárra, akkor nem bingó, viszont kevéssé kinos

2022. ápr. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#1 Köszi a válaszod. Már egy ideje jóba vagyunk, tavaly ősszel kezdtünk el igazán beszélgetni, viszont eddig nem igazán gondoltam hogy többek lehetnénk barátok. Azt tudom, hogy nincsen barátja, néha beszélünk ilyen dolgokról, de csak ritkán. Az jó ötlet hogy megkérdezhetném mi az ideálja
2022. ápr. 6. 16:26
 4/8 A kérdező kommentje:
*#2
2022. ápr. 6. 16:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Sok sikert! offos nem lesz, cringe-re kicsike az esély, a crush meg már félig adott
2022. ápr. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2022. ápr. 6. 22:45
 7/8 SIGMA MALE MASTERS THE GRIND ***** válasza:
Amikor gyalog elakarnál érni A-ból B-be
2022. ápr. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már nem aktuális, a csaj lekoptatott, de köszi a válaszokat
2022. máj. 3. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!