Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet érzéseket elfelej...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet érzéseket elfelejteni?

Figyelt kérdés
A srác az osztálytársam, már 3 éve. Tavaly én magántanuló voltam, és nem találkoztunk. Már 9.-ben tetszett kicsit, de ahogy idén visszamentem annyira kedves volt, mosolygott, és rajta kívül csak az új lány volt velem kedves, de csak azért mert mind a ketten “kívülállók” voltunk. Aztán az osztálykiránduláson sokat ittunk, ő nagyon részeg volt. Csókolóztunk, és egy ágyon aludtunk, de hajnalban felriadt, és nem emlékezett semmire, ijedtében lelökött az ágyról, és el kellett menekülnöm. Azóta néha olyan furcsán kedves, meg mellém ül, de sajnos nagyon valószínű hogy csak a stréberségem miatt használ ki. Egyáltalán nem vagyok az esete, láttam már a suli előtt csókolózni nagyon csinos lányokkal. Máskor meg megvár a szekrényem előtt, megkérdezi buszozunk-e együtt. Én tényleg nem értem. Amikor kávézni hívom akkor nemet mond, aztán meg megölel mikor szomorú vagyok. Azután mikor megkérdezem barátok vagyunk-e kitér a válasz elől. Én el akarom felejteni az érzéseimet, mert annyira összezavar. És még szánalmasabbnak érzem magam mint amilyen vagyok. Alig vártam hogy suliba mehessek, de most félek bemenni mert ez nem tudom milyen nap lesz, a kedves vagy az ignorálós…

2022. ápr. 14. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megsérteni, de ha tényleg nagyon részeg volt, akkor lehet, hogy tényleg elfelejtette, hogy veled volt aznap este. De én nem látom semmiféle jelét, annak hogy kedvelne téged. Te magad is leírtad a választ, hogy csak kihasznál. Felejtsd el a csávót, nála csak jobbat kaphatsz.
2022. ápr. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, odáig én is eljutottam hogy el kéne felejtenem. A kérdés az volt HOGYAN lehet érzéseket elfelejteni?
2022. ápr. 14. 21:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Olyan dolgokkal amiket szeretsz csinálni, ami boldoggá tesz. Legyen az a sport, gamelés, olvasás, bármi amit szeretsz csinálni. De egyébként ezek az érzések egy idővel úgy is maguktól elfognak múlni, amikor találkozol egy hozzád illővel. 1-es voltam.
2022. ápr. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!