Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért érzem úgy, hogy tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy, hogy tetszik a római katolikus pap?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, a pap meg 52.


Tudom,hogy ez mennyire gázul hangzik, én is borzasztóan szégyellem magam emiatt.


2 éve van itt és kötődöm hozzá. Ez nem vonzalom. Igaz, hogy jóképű, de egyáltalán nem vonzódom hozzá. Mégsem tudom kiverni a fejemből. Régen mindent mentettem,hogy foglalkozzon velem. Teljesen kifordultam önmagamból. És az a legborzasztóbb, hogy úgy érzem érte járok misére.


Ez mitől lehet?


Köszönöm aki elolvassa és ír valami tanácsot, mert már nem bírom épésszel...



2022. ápr. 17. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ennyiből azt mondom a régi és tipikus apakomplexus ami fiatal lányoknál tipikusan előjön. Semmi köze az apádhoz, de tanárokhoz, család barátaihoz és egyéb tiltott gyumolcsokhoz mint egy pap például.

Nem vonzodsz hozzá ez a fontos,ha van egy férfias sarmos kisugárzása akkor ezen nincs is semmi meglepő. Dolgoznak a hormonok Amíg nem lesz beteges vagyodas elég csak elkergetned a gondolataidat tőle.

Járj másik időponra misére vagy ilyesmi.

2022. ápr. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen, csak a pap kicsit fiatalabb volt (37) én pedig 15. A tanárom is volt egyben, azért "estem belé" egy kicsit. Teljesen természetes dolog amúgy, a tinik sokszor lesznek "szerelmesek", ami csak egyfajta rajongást jelent egy felnőtt férfi iránt. Ne foglalkozz vele, el fog múlni nyugi. Ne tegyél semmilyen lépést a pap felé, de ábrándozni, meg kedvelni vele lenni azt nyugodtan lehet, csak ne képzelj bele többet:)
2022. ápr. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez egészséges, el fog múlni, mint orrodon a pattanás.

Akkor van baj, ha a tanár észreveszi és vissza is él vele. Az lelki sérülés forrása lehet.

2022. ápr. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2022. ápr. 18. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!