Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az a csajozós szöveg működik,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a csajozós szöveg működik, mikor valaki odamegy egy lányhoz, hogy "Egy haveromnak tetszel, csak nem meri elmondani", és valójában ő maga az, akinek tetszik az adott lány?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 24. 21:28
1 2
 1/14 GIGACHAD SOLOS THE KITCHEN ***** válasza:
88%
Fontos, hogy először legyenek barátaid. A nélkül nehezen fog menni...
2022. ápr. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Most nem az ilyen részletek érdekelnek (bár jogos a felvetés), hanem hogy így általánosságban ez mennyire használható módszer?
2022. ápr. 24. 21:34
 3/14 anonim ***** válasza:
84%

Semennyire? Ha visszakérdez?


"Ja, hát én vagyok az a haver valójában."


Vagy mutatsz neki egy képet a haverodról, aztán később bevallod, hogy "Igazából nekem tetszel, ő azt sem tudja, hogy létezel"


Inkább valami vicces vagy oda egyáltalán nem illő dologgal menj oda hozzá, ne frappáns "csajozós" szövegekkel.


Ha nem tudsz hirtelen kitalálni valamit, akkor pedig csak mutatkozz be, mondd el neki, hogy szívesen megismernéd, kérd el valamilyen közösségi elérhetőségét vagy ha láthatóan nem siet, hanem pl. a buszra vár, kezdeményezhetsz beszélgetést is nem túl nyitott kérdésekkel:


- "Mesélj magadról!" túl nyitott - Bármiről elkezdhetne beszélni, de nem fogja egy idegennek kiteregetni az életét

- "Lány vagy?" túl zárt - Igen / Nem

2022. ápr. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
Nem nagyon jön be, ugyanis már az első találkozásnál nem vagy őszinte vele. És simán lehet, ha neki te jössz be, akkor azért nem menne oda hozzátok, hogy a barátságotoknak ne legyen szar.
2022. ápr. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Rögtön hazudsz neki, beszarinak is tűnsz és cringe ha kiderül.
2022. ápr. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 SIGMA MALE MASTERS THE GRIND ***** válasza:
37%
Szerintem inkább fókuszálj a grindra, mintsem holmi nőstények elnyerésére…
2022. ápr. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%
Ez nagyon nem jó ötlet ha komolyan akarsz tőle valamit.
2022. ápr. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem létezik csajozós szöveg.


Az létezik, hogy magadat adod és ez megfogja a lányt.

2022. ápr. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem ez pont az a szöveg ami eszméletlen átlátszó, és a lányok 90%-ának két másodpercen belül leesik hogy rólad van szó és nem egy haverodról.

Jobb ötlet lenne ha csak szimplán odamennél, és beszélgetést kezdeményeznél a helyzetnek megfelelően. Mittudomén' ha egy iskolában jártok akkor merre van X terem, ha osztálytársak vagytok akkor kérd el a házit. Ha valamilyen közösségi oldalon ismerősök vagytok és tegyük fel posztol egy képet háziállatról, dolgokról amik érdeklik, bandák akiket hallgat, egyebek már az is egy jó beszélgetésinditó lehet. Ha meg személyesen nem mersz odamenni, akkor online is lehet beszélgetést kezdeményezni, reagálj a napjára, és indíts beszélgetést utána. Légy kreatív.

2022. ápr. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ritka az, hogy egy csajozós szöveg működik. Felesleges ilyeneken agyalni, majd lesz, ahogy lesz.
2022. ápr. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!