Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nekem meg az eggyik haveromnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem meg az eggyik haveromnak is tetszik egy lány. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A suliban van egy lány akit szinte mindenki utál, de én már lassan 4 hónapja figyelem mert nagyon kedves és szép, de a haveromnak is tetszik, és megkért hogy ne érdeklődjek iránta mert akkor valamiért (ez a dolog nem ide tartozik de nem rossz dolog) beköp az oszifőnek. Ő meg a lány már régóta beszélnek messengeren, de a "haverom" szégyenli hogy bárki megtudja nem tudom miért. A suliban nem vagyok valami népszerű mivel emo vagyok. Azt mondják sose lesz barátnőm, meg a lányok is kibeszélnek de ez a lány mindig néz, ha elmegyek a közelébe néz és elpirul, látszik hogy el akar fordulni de még se. Ezért nem tudom hogy mit csináljak. Kérlek segítsetek. Ha akartok privátba is írhattok nekem mindegy, de nagyon szeretem azt a lányt, de a "haverom" megfenyegetett. Kérlek segítsetek! Mit tegyek?

2018. máj. 26. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedj a lánnyal. Max egy felesleges "barátodat" veszted el. Egy normális ember amúgy sem viselkedne úgy, mint ő...
2018. máj. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kinem sza rja le ezt a "havert"??? Mit köp be rólad??? Letagadod! vagy te is fenyegesd meg hogy eltöröd az állát.
2018. máj. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

szégyenli a csajt :D

csak tudnám minek akar olyan barátnőt akit nem válalna fel maga mellet...

Szerintem nyugodtan próbálkozz a csajnà.

2018. máj. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nagyon fiatalok vagytok. Röviden: a "barátod" nem túl értelmes.


A barátság fontos, de a lány egy önálló személy, eltudja dönteni kivel akar beszélni és kivel nem, szóval nem a haverod fogja ezt megmondani. Ez alapján azt is megkérdőjelezném, hogy haverok vagytok-e, mert elég féreg dolog, amit mondott neked.


Ettől függetlenül ha korrekt akarsz lenni, elmondhatod neki, hogy beszélni fogsz a lánnyal, és hogy a fenyegetést is megelőzd, elmondhatod te magad az osztályfőnöködnek azt, amivel sakkban akart tartani a srác. Valószínűleg csak a szája járt és úgyse mondaná el egyébként, de legalább lezártad azt a dolgot.


Csak egy kósza gondolat, de azt sem tartom elképzelhetetlennek a fenyegetése után, hogy a hátad mögött szidott téged, mikor a lánnyal beszélt, ezzel is számolhatsz. Persze ez csak egy légből kapott feltételezés, de nem szokott ritka lenni.


Beszélj a lánnyal nyugodtan, nincs abban semmi, hogy szót váltotok, ismerkedtek. Arra viszont készülj fel, hogy valószínűleg felkavarod az állóvizet. Azt tudom elképzelni, hogy a haverod összeveszik veled és tovább fenyeget, hogy elmond dolgokat egyeseknek, vagy akár hazugságokat terjeszt, ha nem állsz le. De tényleg kell ilyen haver neked?


Ui.: Azt írtad nem vagy túl népszerű, kibeszélnek: mindenkit kiszoktak, teljesen mindegy milyen vagy mit csinál az illető; emiatt ne ostorozd magad.

2018. máj. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!