Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Osztálytárssal kapcsolatos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osztálytárssal kapcsolatos szerelem? Tapasztalatok? Vélemények?

Figyelt kérdés

Ki mennyire érintett ilyen osztálytárssal kapcsolatos, akár plátói érzelmekben?

Mennyire gyakori?

Akár csak a titkolt érzelmek? (Én 3 éve vagyok egy osztályban valakivel, most tetszett meg, de plátói az egész, vagy nem tudom. Kiverni nem tudom a fejemből, mert minden nap látom, néha beszélünk is)


Lesz e ilyenekből valami? Fiúk, lányok, nektek milyen megtapasztalásaitok vannak?



2022. ápr. 26. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem általában nem szokott lenni. Ha van is, gáz ha szakítotok, kerülgetnetek kell egymást akár még évekig.
2022. ápr. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az osztályban volt kettő pár is, de egyiknek sem lett csúnya vége, szóval van ilyen ia.
2022. ápr. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem volt ilyen, mert a szép lányok huszonévesekkel jártak. Próbálkoztam az egyik osztálytárs lánynál, de visszautasított, így inkább két osztállyal lejjebb próbálkoztam tovább és onnan lett is 2 barátnőm a gimis éveim során.
2022. ápr. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem elég gyakori és szerintem ilyen helyzetben a plótói is gyakori.
2022. ápr. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én elég sokszor szerettem bele osztályársba, de mindig rossz lett a vége.
2022. ápr. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 1,5 hónapja szakítottam az egyik osztálytársammal egy kb. fél éves kapcsolat után. Kb. mostanra sikerült azt a szintet elérnem, hogy ne legyek teljesen depresszív hangulatú az iskolában és a magánéletemben. Viszont kiverni szerintem sosem fogom tudni a fejemből, és sajnos még 2 évig egy osztályba fogunk járni. Most egy jó darabig nem is akarok barátnőt, és alig várom már a nyarat, hogy legalább addig a 3 hónapig nem kelljen látnom. Szóval szerintem keress mást, sok hal van még a tengerben :)


17/F

2022. ápr. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem tényleg nem éri meg, talán amikor már végzősök vagytok. végülis, ha szereted a személyt, akkor bele lehet vágni, ne azon múljon. csatlakozom az ötöshöz, velem is történt már meg, hogy osztálytársba szerettem bele, az rossz vége lett :(
2022. ápr. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!