Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kellene tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Egy nem vérszerinti családtagom tetszik nekem már jó pár éve, de nem beszélünk mert eléggé csendes egy semély. Van közöttünk kb 5 év és szerintem ez ilyen soha be nem teljesülő szerelem. Ritkán látom és ha találkozok vele mindig újra elkezdek kötődni hozzá. Több éve ez meg már és nem tudom mit tegyek, hogy ne szeressek mindig újra belé.

2022. máj. 8. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
35%

Próbálj meg nem rá gondolni.

Egyébként hány éves vagy?

2022. máj. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Én nem próbálnám meg a helyedben, mert nem éri meg családi botrányt csinálni ebből.
2022. máj. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%
O mennyi idős és te menn,I vagy?
2022. máj. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 nhzzhnnhzzhn ***** válasza:
76%
Ha írsz részleteket talán tudunk segíteni like hány évesek vagytok, mióta lettetek családtagok, vagy milyen kapcsolatban is vagytok(mármint családfán belül)
2022. máj. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!