Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnám elérni, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elérni, hogy szeresen életem szerelme?

Figyelt kérdés
Ő élet szerelme. Számomra ő a legcsodálatosabb lány az egész világon, de neki van barátja sajnos meg nem is kedvel. Hogy tudnám elérni hogy úgy szeresen ő engem, mint én őt? Mióta elutasítot csak karcolgatom magam meg sírok egész nap csak is szorongok. Utóbi időkben már öngyilkossági gondolataim is vanak is mindenhol csak szorongok. Isten tudna segíteni vagy szerelmikötés? Nagyon el vagyok keseredve nem tudom mit csináljak nélküle. Vegyétek kérem komolyan nem Troll kérdés. Könyörgöm mondjatok valakit vagy valamit a szerelmessé tudná őt tenni belém. Mindegy hogy mi. Valakinek van valami tapasztalata istenel hogy segítet neki vagy szerelmi mágia? Nem magyar az anyanyelve azért a sok helyesírásí hiba. Fiú/16éves

2022. máj. 10. 18:01
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
96%
A szerelem nem olyan dolog, amit rá tudsz erőltetni valakire. Ha ő nem szeret téged, akkor nem tehetsz semmit, fogadd el és lépj túl rajta. Szakíts meg vele minden kapcsolatot vele, úgy könnyebb lesz túllépned ezen. De ne hagyd, hogy egy személy így leromboljon, hisz rengetegen élünk ezen a földön, találsz majd valaki mást, aki viszont szeret téged. Maradj erős, tereld el a gondolataid róla, csinálj olyan dolgokat, amiket szeretsz, és nyiss mások felé is.
2022. máj. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 A kérdező kommentje:
Én örökké csak őt fogom szeretni akármi is legyen. Is nem bámtani szeretném őt hanaem hogy szeresen mert én örökké szeretni fogom mindenkinél jobban a világon.
2022. máj. 10. 18:19
 3/54 anonim ***** válasza:
97%

Ha troll kérdés is elég gyenge. Mert ilyennel viccelődni.. Na meg nem is vicces. Ha nem az, akkor meg te vagy gyenge...

Kezdj el pszichológushoz járni!!!

2022. máj. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
97%
Kérlek ne irogass privátot. Oké, hogy jelenleg úgy érzed, hogy őt szereted mindennél jobban, de ez az érzés el tud múlni. Nem tudok szerelmi kötést, ami hatásos lenne, és ha tudnék is, nem ajánlanék. Lehet, hogy azt gondolod, te csak jót tennél neki, mivel szereted, de ha ő nem szeret téged, akkor nem fogja jól érezni magát veled, bármennyire is érezteted vele, hogy szeretve van. Hagyd békén a lányt, hidd el, jobb lesz mindkettőtöknek.
2022. máj. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 Adkeizaal válasza:
98%
Pszichológus kellene neked, ha komoly a kérdés.
2022. máj. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 A kérdező kommentje:
Úgyse ért meg senki. Majd megölöm magamat, mert akkor legalább nem szemvedek úgy mint most.
2022. máj. 10. 18:47
 7/54 Adkeizaal válasza:
97%
#5 vagyok, pontosan ezért ajánlok pszichológust mielőtt magadban vagy másban kárt tennél.
2022. máj. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
97%
#6 a pszichológus segíthet neked megoldani a problémád.
2022. máj. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
69%
Szerelmet még a mesékben sem lehet kívánni...
2022. máj. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
97%
A szerelmet NEM lehet másra erőltetni.
2022. máj. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!