Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elmondjam majd év végén, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam majd év végén, hogy belészerettem?

Figyelt kérdés

Tehát a sulimba van egy kb. 26-27 év körüli srác (aki ilyen adminisztrátor), már nagyon rég óta tetszik.

Kb. pár hete, hogy volt vele egy hosszabb beszélgetésem, és nagyon aranyos volt, mindig mosolygott rám közbe, s szemembe nézett (persze volt mikor én lefordítottam fejem, vagy épp máshová néztem s nem szemébe, mert zavarba hoz folyton)

És tudom, hogy furán hangzik, hogy én vagyok 17 ő pedig !max! 27 de nem tudok mit tenni. Teljesen belészerettem.

Megnyugtató hangja, a kisugárzása.. Humoros.. És még nagyon jóképű is mindemellett.

Mindig keresem a folyosón.

És gyakran ha meglát ő is akkor szemezünk. Gyakran rám is mosolyog, nem csak néz.

Volt, hogy csak egymást néztük míg zavaromba el nem fordultam egy idő után. Ha meglátom a szívem is hevesebben ver, meg izgulni kezdek.


Először én sem akartam magamnak bevallani, hogy ez szerelem amit érzek, gondoltam arra, hogy csak fellángolás ahogy ezt mondani szokták, de sajnos ez nem csak az.

És nem tudom én tetszem -e neki. De csúnyának nem mondanám magam. Meg hát szerintem nem véletlen vannak a szemezések sem… (és ezzel nem beképzelt akarok lenni!!)



Most ott vagyok, hogy elszeretném mondani neki azt amit érzek iránta.

Jövőre már úgysem láthatom, mivel nem ide fogok már járni.

Az év utolsó napján mennyi esélyem lenne ha kérnék egy találkozót sulin kívül? Hogy ezeket a dolgokat mind elmondjam neki és ne utasítsa vissza a találkozót…



Szerintetek bele menne?

Köszi előre is! És kérlek csak értelmes válaszokkal bombázzatok meg:D


2022. máj. 12. 15:45
 1/9 anonim válasza:
62%

Szerintem legyél bátor, különben sosem tudod meg mi lehetett volna. 10 év nem olyan nagy korkülönbség, nem vagy már kislány, simán lehetsz érettebb a korodnál.


Ne egyből a kérdéssel menj oda hozzá, próbálj vele beszélgetni, a reakcióiból már tudni fogod, hogy hogyan viszonyul hozzád.


Mondok jobbat: én is nagyon fiatalon jöttem össze egy 10 évvel idősebb sráccal és hatalmas szerelem volt, 10 évig tartott. Szóval szurkolok neked!

2022. máj. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%

Ha az utolsó napon mondanád el neki, olyan lenne, mint egy rossz romantikus film. Tény, hogy ha nemet mond, akkor kevésbé lesz kínos utána, hiszen nem fogod látni, de ha igent mond, akkor meg ütheted a fejed a falba, hogy miért nem hamarabb mondtad el neki, hogy tetszik...

Szerintem érdemes kockáztatni, és amint van rá lehetőséged, kérdezd meg, hogy nincs -e kedve meginni valami sulin kívül kettesben. Szerintem a nagy beléd estem, mint szamár a kútba vallomást hagyd későbbre.

Mellesleg nálam nagyon kérdéses, hogy tényleg tartós-e, amit érzel iránta, vagy csak egy fellángolás, ami heteken belül elmúlik. Próbálj meg higgadtan gondolkodni, és csak hívd el valahova.

Ja, és ha kiderül, hogy te is tetszel neki, akkor elég gáz, hogy nem mert lépni, és elhívni valahova téged...

2022. máj. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Nem értek egyet az utolsóval.


Attól hogy nem lógnak együtt a suliban még normálisabb viszonyba helyezi a kapcsolatot. Elvégre a lány tanulni jár oda, a srácnak pedig a munkahelye. Nem ott kell élni a magánéletet. A lány még diák relatíve több szabadideje van, de lehet, hogy a srácnak is olyan az időbeosztása, mint a tanároknak és sokat tudnának együtt lenni, ha kölcsönös a vonzalom. Nem gondolom töketlennel a srácot, bármi kavaroghatott a fejében, nem feltétlen az, hogy gyáva.


Egy dologban értek egyet: nem kell nagy vallomást tenni, csak szépen megkell egymást ismerni.

2022. máj. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%

26 eves ferfikent el nem tudom kepzelni, hogy mit akarhatnek egy tinitol dugason kivul, ugyhogy azert ne eld bele magad annyira a dologba es nagyon vigyazz ezzel, siras lehet a vege.


De semmikeppen se tamadd le azzal, hogy szerelmes vagy bele, ez azert kicsit tulzas lenne :D

Hivd el valahova max, aztan meglatjatok.

Bar en a helyedben ezt se tennem, mert barki barmit mond, ebben a korban meg nagyon sok az a 10 ev. Remelem a csavonak azert helyen van az esze ezzel kapcsolatban.

2022. máj. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20%
17 éves vagy. Akárhogy is nézzük te még mindig kiskorú vagy. Sőt! Ha úgy reagálna ahogy te szeretnéd nem csak kirugnák, de még le is csuknák...
2022. máj. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Ez nem igaz, se nem rúgnák ki se nem csuknák le m,nézz utána. Láttál te már 17 évest? Nem kétcopfos babázó kislányok. Van kapcsolatuk pl. dohányoznak, élnek nemi életet, dolgoznak, ugyan olyan szabad emberek, mint bárki. Törvényileg is beleegyezhet egy aktusba, nagykorúval is. Ne legyünk álszentek.
2022. máj. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
85%

Szerintem simán próbáld meg, nincs mit vesztened, ha belegondolsz.

Annyi, hogy utolsó nap nem biztos, hogy pont bent lesz, vagy összefuttok, vagy ráér beszélni veled.

Én ezért nem hagynám az utolsó napra.


A másik opció, hogy jelöld be facebookon vagy ahol mindketten fent vagytok, ez azért elég nagy lökés neki. Ha valahogy mondanád neki, hogy nem fogsz többet ide járni, és esetleg azt is, hogy hiányozni fog vagy kár hogy nem tudtok többet beszélni, akkor azért vennie kell a lapot. Ha akar valamit, nem tart túl fiatalnak, akkor tudja, hogy léphet.

2022. máj. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Én biztos nem jönnék össze olyannal, aki iskolában dolgozik, de ettől függetlenül kérhetsz egy találkozót az utolsó napokban. Veszteni valód úgy sincsen, aztán lehet tényleg összejöttök.
2022. máj. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem igenis nagy a korkülönbség, az ilyen dolgoknak ritkán van jó vége.

Gondolj bele, hogy miért nem a saját korosztályával kezd: talán mert a tapasztaltabb nők látnak a viselkedésében valamit amit te még nem.

Nagyon vigyázz magadra, mert aki ennyivel fiatalabb lányra hajt az jó eséllyel azért teszi mert őket még könnyebb manipulálni, a saját igényei szerint formálni.

Persze nem azt mondom hogy ő biztosan ilyen, de jobb az óvatosság.

Ha esetleg megpróbál a családod ellen hangolni, lebeszélni a továbbtanulásról, rábeszélni olyan dolgokra amiket te nem akarsz (ez alatt értve mondjuk szexuális dolgokat vagy akármi mást amitől te kellemetlenül érzed magad), rábeszélni a korai családalapításra, vagy elkezdi csökkenteni az önbizalmad, arról beszél hogy te mennyivel tartozol neki, hálásnak kéne lenned akkor azonnal dobbants!

2022. jún. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!