Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » S. O. S Beleszerettem a...

S. O. S Beleszerettem a legjobb fiúbarátomba mit tegyek? Szerintetek elmondjam neki vagy ne? A többi lent.

Figyelt kérdés

Nah szóval van egy fiú aki már másfél éve a legjobb barátom. Kb. olyan 3hónapja kezdet minden megváltozni. Most vettem észre hogy nekem nagyon bejön és sokszor hiányzik.Néha úgy érzem hogy vágyok rá, de van amikor azt mondom hogy ő csak barát. Egyre töbszőr tör rám féltékenységi roham is. Mikor találkozun ő szorosan magához ölel és becézgetnibis szokott, de semmi több jel nincs arrol hogy ő mit érez. De viszont én a testvérével voltam együtt 2hónapot, de semi komoly nem történt köztünk.

Mit tegyek? Szerintetek elmondjam neki? Mit fog reagálni rá? Félek hogy mindent elrontok. Elveszíteni meg nem akarom :'( segítsetek léci! Hogy mondjam el neki vagy ne mondjam el?



2015. szept. 27. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem várj egy picit ezzel az egésszel, meg az elmondással. Hány éves vagy? Csakmert tizenáhuszonéves korban is akár, meg ez hajlamtól is függ, jobban megéli az ember az érzelmeit és hajlamos összekeverni őket. Tehát pl az hogy vonzódsz hozzá, még nem jelenti h beleszerettél. Egyszerűen csak sokat vagytok együtt, nagyon ismered, ettől bizalmat, mély érzelmeket érzel iránta de ez még nem feltétlenül szerelem. Várj egy kicsit h tisztázódjon benned ez az egész. Mert ha pl elmondod neki meggondolatlanul, gondolj bele az milyen lenne neki. Köpni nyelni nem tudna, esetleg elkezdene kerülni, stb.
2015. szept. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem neki is tetszel, de ha gondolod, várj még picit, amíg tisztázódik benned, bár szerintem ez már elég egyértelmű :) Sokáig azért ne várj. Szerintem már ő is epekedik érted és alig várja, hogy több legyen köztetek. Viszont nem muszáj feltétlenül egyből szavakba önteni. Lehet jelzéseket adni először. Ha nem jön be, akkor jöhetnek a szavak.
2015. szept. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
18 vagyok.
2015. szept. 27. 19:24
 4/6 A kérdező kommentje:
2 kommentelő: nem tom hogy ő valójában mit érez irántam. Mijen jeleket adjak neki vagy mit mondjak, hogy ne higye azt hogy rámenős vagyok ha esetleg ő nem úgy érez mint én?
2015. szept. 27. 19:28
 5/6 H_Vivien ***** válasza:
Szerintem meg állj elé, és őszintén mondd el Neki, hogy mi a helyzet. Férfi és nő közt pedig nincs barátság, alapszabály! Indulhat barátságnak, de mint látod több lesz belőle. Ne kertelj, őszintén mondd el mi van, nincs vesztenivalód. Ha kellesz Neki szuper, ha nem, akkor is vége lenne előbb-utóbb a barátságotoknak. Te féltékenykedsz, amit nem fog sokáig tolerálni, ha lesz barátnője, akkor meg úgyis elkezdtek szép lassan távolodni egymástól. Szóval... Hajrá, ne varj semmire, csak bátran :)
2015. szept. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Légy laza!

Ha legközelebb búcsúzol a búcsúpuszit add a szájára, de ne csókolj!

Csak puszi.

Ha erre lép, és ő is szájadra akar csókolni!

Probléma megoldva!

Várom a fejleményeket!

2015. szept. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!