Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Azt hiszem beleszerettem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem beleszerettem a legjobb barátnőmbe! Elmondjam neki?!

Figyelt kérdés
Nem rég még teljesen úgy tekintettem rá mint a legjobb barárnőmre/nővéremre. Majd a suli rendezett egy utazást ahol színházba mentünk utána/előtte azt csináltuk amit akartunk. Az egész ott kezdődött, hogy reggel amikor találkoztunk egészen addig ölelkeztünk(ez úgy fél órát foglal magába) amíg fel nem szálltunk a vonatra ott leültünk és szinte nem is beszéltünk meg semmi(de csak mert fáradtak voltunk) aztán délelőtt le se sz@rt és mindig mással volt, én féltékeny voltam és ez így tök elszomorított. Észrevette, hogy valami nincs rendbe nálam aztán elkezdett arról faggatni, hogy mi a bajom( persze nem mondtam el neki, hogy úgy érzem beleszerettem és higy féltékeny vagyok mert mással beszélt) és ő megpróbált felvidítani neki valahogy ez mindig összejön. Majd poénból egész nap kézenfogva sétáltunk és mikor beültünk a színházba akkor még mindig fogta a kezem és én előadás közben végig a kezén a gyűrűt piszkáltam amit meguntam és utána összekulcsolt kézzel néztük az előadást. Majd hazafelé a vonaton a kezét átölelve az ölébe feküdve az ujjainkat összekulcsolva aludtam el az ölébe. Meg amikor mondtam valamit ő megölelt és megpuszilt. Megmondjam neki, hogy beleszerettem??! Vagy ez elrontaná a barátságunkat??!

2017. okt. 1. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ lány vagy fiú vagy?
2017. okt. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jaja fiu vagy lany vagy?:)
2017. okt. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Velem is volt ilyen várj egy picit arra hogy közeledik e mégjobban egyenlöre tartsd a szád és ez egy jo tipp
2017. okt. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lány vagyok
2017. okt. 1. 22:49
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Ne. Nehogy megtudja:)
2017. okt. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És persze megöl a féltékenység ha akár csak szóba hoz egy fiút.
2017. okt. 1. 23:21
 7/8 Monteveres ***** válasza:
67%

Az egyenes út a legjobb út!

Mondd meg neki! Ha nem egy hülye köcsög akkor emiatt biztos nem fog megutálni!

2017. okt. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

finoman derítsd ki hogy mit gondol a melegekről... (bár ha legjobb barátnők vagytok akkor valószínűleg tudod)

ha úgy érzed hogy nem fog elítélni, akkor elmondhatod neki. csak akkor tudhatod meg hogy elrontja-e a barátságotokat, ha elmondod neki.


esetleg felvetheted úgy mint egy poént vagy mintha csak kíváncsi lennél hogy mi lenne ha az egyikőtök beleszeretne a másikba... és akkor megtudod hogy valószínűleg mit reagálna, abból pedig megítélheted hogy megéri-e elmondani :)

2017. okt. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!