Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mióta szakítottunk a barátomma...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta szakítottunk a barátommal teljesen megváltoztam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Több mint 1 hónapja szakítottunk az én hülyeségem miatt(csaltam a legjobb haverjával). Mióta nem vagyunk együtt én alig alszok, alig eszek. Mindennap sírok, és azon jár az eszem milyen jó volt vele régen. Nem bírom felfogni egyszerűen. Vele akarok lenni. Próbáltam vele kibékülni de én már nem érdeklem őt. Suliba véletlen meghallotam hogy a haverjai valami olyasmit mondtak hogy szombaton randizik egy lánnyal. Majdnem elkapott a sírás. Mióta őt elveszítettem teljesen megváltoztam és ezt mindenki látja, mindenkivel összevesztem és elveszitettem mindenkit. Neki bármit elmondhattam jó tanácsokat adott, segített bármiben. Egyszerűen nem bírom elfogadni. Most is sírok... Mit csináljak?
2022. máj. 12. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt már jóvá nem tudod tenni. Úgy hogy jobb lesz beletörődnöd.
2022. máj. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
miertnem akkor jart az eszed, es akkor nem csaltad volna a legjobb haverjaval, igy viszont akarmennyire is sajnallak es tudom mennyire szar erzes, teljes mertekben azt kapod amit megerdemelsz
2022. máj. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Undorító dolog amit csináltál...megérdemled ezt a sok szart, neharagudj de jól teszi hogy másik lánnyal randizik, veled lenne az utolsó gondolatom a helyében egyáltalán beszélni is.
2022. máj. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Erre akkor kellett volna gondolni, mielőtt megcsaltad. Ne várd, hogy majd boldogan visszafogad, ha hűtlen voltál hozzá. A "legjobb haverja" is szép barát, ha képes volt így hátbaszúrni őt.
2022. máj. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

Teljesen őszinte leszek. Sajnállak téged. Elhiszem, hogy nagyon rossz neked. Ha akarsz lelkizni írhatsz privátban.

Azonban a srác azt teszi amit kell. Hülye lenne, ha megbocsáltana. Ha ennyire jó volt vele, akkor nem kellett volna csalni. Ezzel már nem tudsz mit kezdeni.

2022. máj. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%

Egyetértek az előttem szólókkal.


Magadnak köszönheted.

Legközelebb előre gondolkodj.. és ne a hormonjaid iranyitsanak...

2022. máj. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyit tehetsz, hogy a következő barátodat nem csalod meg, tehát tanulsz az esetből.
2022. máj. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
91%

Egyszer én is átéltem hasonlót. Miután szakított velem 2-3 hónapra rá jöttem rá mekkora hibát követtem el. Előtte nem érdekelt senki, és azóta se. Ő volt az egyetlen eddig akivel normális kapcsolatom lehetett volna érzelmileg és bizalom szempontjából. Teljesen megértem hogy szakított velem, és nagyon megbántam hogy megbántottam. Egy kincs volt, csak akkor még nem érdekelt.

De amúgy én sem bocsájtanék meg neked a helyében. Bármikor rád néznék utána az jutna eszembe hogy nyöghettél mikor a haverommal b*sztál, meg mikor kicsúszott még te raktad vissza. Tanulópénz, mindkettőnknek.

Nem foglak savazni a megcsalás miatt, nyilván a te hibád hogy nem gondolkodtál előre de közben sajnállak is mert tudom milyen érzés.

Aki meg azt mondja soha nem csalna meg senkit, az hazudik. Max pár simp lehet így ezzel. 19/F

2022. máj. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!