Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ugyanabba a fiúba vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugyanabba a fiúba vagyok szerelmes mint a legjobb barátnőm.😱Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy egy suliba járok a sráccal, a barátnőmmel.Mi a barátnőmmel z-sek vagyunk, a fiú a-s. Németre együtt járok a sráccal már két éve. Szépen lassan elkezdtem érezni iránta valamit. Már azon voltam hogy írok neki mire a barátnőm tegnap bevallotta hogy szerelmes belé. Ma délután meg írt neki a barátnőm hogy beszélgessenek stb. Félek ha elmondom a barátnőmnek, akkor ő sértődik meg és vége a barátságnak , de ha a fiúnak írok akkor meg fura lenne ha két lány is írna neki egyszerre nem?
2022. máj. 20. 20:07
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

10.-re.


De! Bulizni mindenki szeret, át is jönnek sokan. De 20-30 emberből hány marad másnap, hogy segítsen mosogatni, meg takarítani?

2022. máj. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
51%

11

De itt szerelemről és kapcsolatról van szó, nem egy éjszakás bulizásról.

2022. máj. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
19%

12.-re.


KOMOLYAN!


Ha manapság el kell fogadni, 2 pasi szeremét, meg egy fehér lány + feka kanmajom párost, akkor miért nem elfogadható 2 lány + 1 fiú kapcsolata?

2022. máj. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Komolyan mondom annyi “okos” ember van itt!😡 Én nem osztozok senkin! Főleg nem a barátnőmmel!
2022. máj. 20. 21:41
 15/21 anonim ***** válasza:
85%

13

Te azt fogadsz el amit akarsz, de egy jó csaj tuti nem fog osztozkodni egy másik csajjal semmin, hanem megszerzi magának, és ez így van jól.

2022. máj. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
26%

15.-re.


Tudod hány diplomás, fiatal, fullos csaj lesz nős pasi szeretője? Én nem a pénz miattikról beszélek!

2022. máj. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

16

Az megint más, és az se osztozkodás már, mert ott már a feleség gyakorlatilag csak együtt él a pasival, és bizony ott szex már nem igen van. De két diplomás fullos fiatal csaj nem nagyon szok osztozni egy pasin.

2022. máj. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Én a helyedben akkor mondtam volna el a barátnőmnek, amikor ő felhozta. Hogy nahát, nekem is tetszik a srác.

Igazából voltam ilyen helyzetben. Párszor találkoztam egy sráccal, aztán elutaztam egy hétre és a barátnőm felhívott, hogy tudja hogy tetszik nekem a srác, de ők is beszélgettek mostanában (egy baráti körünk volt) és elmentek együtt bevásárolni. Semmi nem volt köztük, de úgy érzi beleszeretett a srácba és a srác is belé.

Végül amúgy is a srác döntött és össze is jöttek.

2022. máj. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Végül a srác mondta a barátnőmnek hogy bocsi, de nem úgyhogy végülis itt az esély hogy írjak a fiúnak nem?
2022. máj. 21. 19:20
 20/21 anonim ***** válasza:
Szerintem írj neki. Majd mondd, hogy mi lett belőle. Sok sikert!🙂
2022. máj. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!