Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ugyanabba a fiúba vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugyanabba a fiúba vagyok szerelmes mint a legjobb barátnőm.😱Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy egy suliba járok a sráccal, a barátnőmmel.Mi a barátnőmmel z-sek vagyunk, a fiú a-s. Németre együtt járok a sráccal már két éve. Szépen lassan elkezdtem érezni iránta valamit. Már azon voltam hogy írok neki mire a barátnőm tegnap bevallotta hogy szerelmes belé. Ma délután meg írt neki a barátnőm hogy beszélgessenek stb. Félek ha elmondom a barátnőmnek, akkor ő sértődik meg és vége a barátságnak , de ha a fiúnak írok akkor meg fura lenne ha két lány is írna neki egyszerre nem?
2022. máj. 20. 20:07
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
Őszintén, kicsit csodálkozok a kommenteken. Én személy szerint úgy vagyok vele, hogy a legjobb barátnőmet nem hagynám egy fiú miatt veszni. Szerintem ez undorító, hogy sunyiban írogatok, meg össze próbálok jönni valakivel, aki tetszik a barátnőmnek. Nálam ez már kész átverés, árulás. De nem vagyunk egyformák, és ez így van jól.:)
2022. júl. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!