Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet feldolgozni, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet feldolgozni, hogy akit szeretsz, annak nem kellesz?

Figyelt kérdés

3 napja szinte folyamatosan sírok miatta...Ráadásul, ez az első szerelemi csalódàsom.

Köszi előre is!


2022. máj. 29. 12:28
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Sajnos én is ebben vagyok, és nem tudom ☹️ Talán az idő segít.
2022. máj. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sajnálom...:( Igen, remélem az segít majd.
2022. máj. 29. 12:43
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A 3 nap még nagyon friss, nem csoda, hogy rosszul érzed még magad. Tényleg az idő segít, na meg az, ha eltereled a gondolataid, sok időt töltesz a barátaiddal és a családoddal, azokat a dolgokat csinálod, amiket szeretsz, esetleg belekezdesz valami nagyobb projektbe, ami szintén leköti a figyelmed. Most még gyászold meg a dolgot, sírd ki magad, ha kell, de utána állj talpra és folytasd amit eddig csináltál, ugyanis az élet megy tovább.
2022. máj. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Idővel jobb lesz. Nekem kb 1 évbe telt, hogy elengedjem és észrevegyem a “red flag-eket”, amiket akkor figyelmen kívül hagytam.
2022. máj. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Idővel sokkal jobb lesz meglátod. Az idő gyógyít.
2022. máj. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igyekszem...:( Nekem sajnos nincs 1 èvem erre, nem vagyok màr olyan fiatal. (Csak ezt a kategóriát találtam, amibe írhattam volna.) Nagyon fáj, hogy nem voltam neki elèg jó. Azon gondolkodtam, hogy ismerkedni még túl korai lenne tudom, mert úgy èrzem, hogy mindenkiben csak őt keresnèm... mert van valaki, aki èrdeklődne irántam, de nem tudom, hogy készen àllok-e rà.. Bocs, össze-vissza beszélek, egyébként.
2022. máj. 29. 13:54
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Nekem 3 évbe telt túltenni magam teljesen. Ő volt az első szerelmem és vissza is utasított.
2022. máj. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Idővel el fog múlni. De ne gondolj rá. Tudom nehéz nem rá gondolni, de foglald el magad valamivel amit szeretsz, ne unatkozz.
2022. máj. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2,5 éves kapcsolatom ment tönkre a hűtlensége miatt.


2 evembe telt, mire már nem fájt, sőt, nem érdekelt mi van vele.


Én ferjhez mentem, boldog vagyok, van egy lányom.


Őt most tette lapátra a 3.baratnoje.


Szóval elmulik hidd el. Nekem anno az segített sokat, hogy este lefekveskor Bagdi elengedes videókat hallgattam nap mint nap.

2022. máj. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Idő kell hozzá, illetve rengeteg figyelem elterelés.

Sok sikert!:)

2022. máj. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!