Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek nem tudom elfelejte...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek nem tudom elfelejteni de már nagyon el kéne?

Figyelt kérdés

Kettő fiúről van szó híjuk az egyiket Zolinak a másikat meg Bencének. Zolival osztálytársak vagyunk, egesz 2021 nyarán beszélgettünk mar majdnem összejöttünk de mind ketzen elbszk..Elkezdődött a suli ment a féltékenykedés szédítés kibeszélés stb... Zolinak november fele lett egy barátnője aki a volt legjobb barátnőm volt.. Utána egyhe depresszióba estem.. Március fele kezdtem megszokni hogy együtt vannak stb...de mindig Zolival összenéztünk hosszú szem kontaktust tartottunk amilpr beszéltünk egykét szót is... és ezért se tudtam elenegdni. Ilyen húsvétfele találkoztam Bencével aki szimpi volt minden este hívásozok vele meg minden jóba vagyunk teljesen az ideálom. De pár napja volt egy osztalykirándulásunk amin Zoli meg a barátnője összevesztek, ezért Zoli mögém ült a 3 órás busz úton(pontosabban 6 mert oda-vissza) beszélgettünk jót röhögtünk, nem is tudom mit éreztem amikor egymáshoz beszéltünk/néztünk. De az a baj hogy Bencénél még soha sem éreztem ilyet mint Zolinál. Es egyszerűen nem tudom elfeljeteni Zolit. Mert rgy osztályba járunk és még 1 évig tuti azok maradunk.De Bencét nagyon birom és miért nem érzem nála ezt??

Valaki tudna segíteni hogy felejtsem el Zolit? És hogy viszonyuljak az ilyen szituációkhoz amikor hozzám szól Zoli? Mert mindig zavarbahoz, mintha nem létezne más amikor hozzám szól es egyszerűen borzalmas...


Valakinek akinek hasonló helyzete volt tudna nekem tanácsot/segítséget adni?



Ui.:bocsi a helyesírási hibák miatt



2022. máj. 29. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Zolival csökkentened kell a kontaktok számát. Ne beszélj vele, ne nézd az instáját, ilyenek. Tudom, ez osztályban nehéz, de csak az idő nem segít ezen elég gyorsan. Emellett pedig legyél sokat Bencével, ha őt szeretnéd, bár láthatóan nála nincs meg a szerelem érzése.
2022. máj. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha nem érzed ezt Bencénél akkor nincs sok értelme erőltetni, de tölts vele minél több időt. És ha midig hívásoztok tavaly nyár óta akkor ezek szerint elég jóban vagytok. Ezek szerint barátok vagytok? Vagy hogy lehet hogy még nem jöttetek össze?

Zolinak van barátnője úgyhogy őt célszerű lenne amúgy is elfelejteni. Ne gondolj rá és próbáld elkerülni.

2022. máj. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!