Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi a legkönnyebb út ahhoz,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legkönnyebb út ahhoz, hogy felejtsünk el egy személyt es ne őt lássuk mindenhol?

Figyelt kérdés
2022. máj. 30. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Nézz ki jól, és majd lesz más.
2022. máj. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Menj bulizni vagy szórakozó helyekre és közösségbe és ismerkedj másokkal (ne gubbassz egyedül otthon rá gondolva)
2022. máj. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Az, ha maximálisan eltereled a figyelmed, azaz másokkal vagy, őt pedig nem nézegeted pl. instán, nem beszélsz vele és hasonlók.
2022. máj. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Foglald el magad massal
2022. máj. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

Kezdj bele új dolgokba!

Nekem pl a munka segített (fizikai), ami alatt kollégáim beszéltek hozzám + koncentrálnom kellett az előttem lévő dolgokra, így nem volt időm gondolkodni. Otthon meg fáradtság és éhség voltak a fő gondolataim. Persze nem azt mondom, hogy sosem dereng fel az emléke, de jóval kevesebbszer és kicsit elkezdett megtetszeni más, és vigyázok rá, hogy ebbe ne éljem bele magam annyira.

2022. máj. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%

Foglald le magadat valamivel. Keress valamilyen új hobbit, menjél edzeni, járj el barátokkal szórakozni. A lényeg, hogy ne nagyon hagyj magadnak olyan szabadidőt, amikor nem csinálsz semmit, mert akaratlanul is elkezdesz egyből rágondolni. Tudom, ilyenkor van hogy nincsen kedve semmihez sem az embernek, de mégis erőltetni kell ezeket. Sokkal jobban leszel utáan és kevésbé fog ilyeneken járni az agyad.


Persze ezek átmeneti megoldások csak, az egyetlen dolog ami véglegesen megoldja a problémát, az az idő. Attól függően hogy milyen szoros volt a kapcsolatod azzal a bizonyos személlyel, vagy mennyire szeretted őt, hónapokba is telhet mire ténylegesen túllépsz rajta. Igazából akkor mondhatod ki, hogy már ténylegesen túl vagy az egészen, ha élőben is a szemébe tudsz nézni az adott személynek anélkül, hogy ismét fellángolna ez az érzés.

2022. máj. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%

Ha erőlteted, akkor csak rosszabb lesz.

Nekem 7 évembe telt túltenni magam valakin, közben voltak barátaim, de sokat gondoltam rá, és nagyon hiányzott, aztán egyszer összetalálkoztunk, rájöttem, hogy mennyit változott rossz irányba és kiábrándultam.

2022. jún. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!