Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet a legkönnyebben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a legkönnyebben feldolgozni a szakítást?

Figyelt kérdés
Mivel lehet elterelni a gondolataim? Mi tenne ilyenkor nekem jót?

2018. ápr. 22. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Bármi jó, ami eltereli a gondolataidat. Sportolj, legyél haverokkal / barátnőkkel, ismerkedj, hallgass zenét, olvass, nézz filmet / sorozatot.. stb. Amúgy meg rengeteg idő kell, vagy gyorsabb megoldásnak egy másik lány / fiú.
2018. ápr. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy én most másik kapcsolatot nem akarok. Addig egyáltalán nem ameddig érzem hogy szeretem őt.
2018. ápr. 22. 16:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahogy kedves első hozzászóló is írta. Foglald el magadat. Keress valami hobbit esetleg, járj el barátaiddal minél többet. Nekem sokat segített hogy kiléptem a kis komfort zónámból. Minden lehetőséget megragadok, ha hívnak akkor megyek. Jól érzem magamat, nem is gondolok a múltra, felesleges. Aztán majd idővel rendeződnek a dolgok a fejedben is. Majd kitisztul a látásod és pikk-pakk rendbe is fogsz jönni!
2018. ápr. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En zenet hallgattam s sirtam utana 😄
2018. ápr. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, ki szakít.


Ha én szakítottam, akkor megkönnyebbülés,kb. semmit nem kell csinálni, csak élni tovább. Persze, az sem mindegy, hogy azért szakítanék, mert megcsaltak, de amúgy szeretem a másikat vagy tényleg már elegem van belőle.


Ha téged dobnak, az már más. Itt sem mindegy, hogy mennyi idő után, mi miatt, de általánosságban tényleg csak az idő gyógyít, meg a gondolatok elterelése, foglalkozás más dolgokkal. Érdemes egyszer átbeszélni valaki közelállóval. Aztán, egy idő után jobb lesz. De ha komoly érzelmek voltak, akkor örök életedre nyomot hagy.


Nekem egy ilyen volt barátnőm van, aki csúnyán kidobott, már túltettem magam rajta, többiekkel normális vége volt, nem haragszom már rá, de amikor arra járok, ahol lakik (vagy lakott, amikor együtt voltunk), akkor mindig kicsit feljönnek ezek a régi dolgok. Meg akkor is, ha valami olyan illatot érzek, ami egyértelműen hozzá köthető. Most ki fogtok röhögni, de a mosópor, meg az öblítője illata annyira megragadt, hogy 100 közül is felismerem.

2018. aug. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!