Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehet esélyem még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet esélyem még nála? Ha igen akkor hogyan hívjam el találkozni?

Figyelt kérdés
Van egy szimpatikus lány az évfolyamban, akire év elején ráírtam és kevés chatelés után elhívtam találkozni, amire akkor nemet mondott, azzal az indokkal hogy nem ér rá. De azóta sokat változtam, sok barátot szereztem, a stílusom és a kinézetem is javult. Szerintetek lehet nála még esélyem? És ha igen akkor próbáljam meg személyesen elhívni vagy írjak rá? Az a baj hogy mindig az osztálytársaival lóg... Még soha sem láttam külön. Ja és amúgy 10.-be járok, ha ez számítana.
2022. máj. 31. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbálhatod, nagy baj nem lehet belőle.
2022. máj. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg újra szerintem. A reakciójából tudni, fogod.
2022. máj. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Max újra nemet mondd, de legalább megpróbáltad.:)
2022. máj. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És személyesen menjek oda, vagy inkább írjak neki?
2022. máj. 31. 18:39
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#4 Személyesen mindig jobb, de ne a suli folyosóján tedd meg, hanem mondjuk suli után. Előtte pedig kell némi felvezetés, hogy ne legyen túl random.
2022. máj. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 LakatosAnonymus ***** válasza:
51%
Nem osztálytársnőd, ugye?
2022. jún. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem
2022. jún. 5. 17:33
 8/8 LakatosAnonymus ***** válasza:
Oké. Sok sikert!
2022. jún. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!