Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen szöveggel indítotok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szöveggel indítotok beszélgetést egy lánnyal?

Figyelt kérdés

Akár online, akár élőben.

Tetszik egy lány, aki jeleket küldözgetett de egyszerűen nem tudom mit írjak neki egy "Szia"-n kívül.. Bejelöltem Facen, ő visszaigazolt szóval adott egy lehetőség hogy írhassak neki. Suliban mindig a barátnőivel van szóval az kilőve, illetve nem is egy buszon utazunk.



2022. jún. 1. 09:33
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Kérdezz valamit a suliról, hobbijáról, akármi. Tök mindegy mivel indítasz elsőre,csak ne legyél nagyon rámenős.
2022. jún. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Reagálhatsz egy képére, egy insta storyra, valami sulis dologra, ilyesmikre.
2022. jún. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Én lány szemmel mondom azt, hogy szerintem először beszélgess vele átlagos témákról. Ilyenek lehetnek például hobbik, stb. A lényeg, hogy a kérdés ne legyen túl személyes ami ugye a magánéletét érinti, és ne legyél túl rámenős elsőre. Azt én pl nem szeretem egy srácban, ha nagyon nyomul. Remélem tudtam segíteni😊.
2022. jún. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Senior Séf ***** válasza:
88%
Banálissal. Sohasem szabad ajtóstul rontani a házba. Ne érezze a csaj hogy csak a szexobjektumot látod benne. Azt kell hinnie, hogy mint ember érdekel téged.
2022. jún. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
17%
Insta storyra reagálás a leg lazább ott nyugodtan valami faxságot is írhatsz még köszönni se kell ott általában tutti hogy válaszol
2022. jún. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
Menj oda élőben. Először szemezz vele, esetleg ha párszor sikerült kacsints oda, aztán menj gyakran az ő osztálya felé. Úgyis elkapod egyszer egyedül. Akkor szólítsd meg. Fosd le mit gondolnak mások. Biztos hogy több esélyed van, mint Facebookon
2022. jún. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%
Holokauszt
2022. jún. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!