Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Egy tőlem 9...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Egy tőlem 9 évvel fiatalabb fiúért vagyok oda. Még középiskolás, én meg már dolgozok.

Figyelt kérdés
Érettebben gondolkodik mint a vele egykorúak, komolyabb is és okos, helyes, izmos (de nem az a kigyúrt állat, hanem ami pont az esetem), vicces, kedves, aranyos. A nővére egyik legjobb barátnőm volt, de már nem vagyunk olyan közel eegymáshoz. Azt mondják a kor nem számít, de szerintem ebben a helyzetben nagyon is, mert én vagyok az idősebb, ráadásul nem is kicsit. Eddig mindig az idősebbek jöttek be (35-40 év felettiek), viszont hozzá el kezdtem vonzódni. Mit tegyek? Ne beszéljek vele többet? Igyekezzek kiverni a fejemből?

2022. jún. 6. 00:01
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Sok fiú van, akinek már középiskolás korban is bejönnek a huszonéves lányok, szóval egy próbát megér, de azt ne várd, hogy ő kezdeményezzen, mert ezzel a korkülönbséggel nem fog felmerülni benne, hogy neked tetszik, csak ha te teszel konkrét lépést felé.
2022. jún. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
Az öcsémnek mindig az idősebb lányok tetszettek. Az egyik tanárnőjével járt 19 évesen, majd utána egy másik lánnyal jött össze, aki 7 évvel volt nála idősebb. Az öcsém most 42, így kb 20 éve együtt vannak. Két tizenéves gyermekük is van már.
2022. jún. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Van már 18 ?
2022. jún. 6. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Nyilván nem egy megszokott felállás, de ki tudja, még akár működhet is. Viszont szerintem csak akkor vágj bele, ha vagy annyira szerelmes, hogy teljes mértékben ignorálni tudod a korkülönbséges gondolatokat.
2022. jún. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Addig nem lépek, amíg azt nem mondja, hogy tetszek neki, vagy érez irántam valamit
2022. jún. 6. 14:46
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Hány éves a gyerek? Ha van 18, akkor te 27 vagy. Ez bőven rizikós. Igazából nem akarok benned bűntudatot kelteni, mert helyesnek tartod, de tovább nem kéne menni. Biztos nagyon simogatná az egóját, ha egy felnőtt nő szerelmet vallana neki, úgyhogy valószínűleg összejönne veled, de te komolyan egy középiskolást szánsz párodnak?! Nemár.
2022. jún. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6# Igazad van. Sokat gondolkodtam ezen, és az lesz a legjobb, ha inkább nem tartom vele a kapcsolatot, mert nem akarok többet érezni iránta, hisz ez a korkülönbség nagyon nagy. Nem lesz könnyű, mert olyan más... De igyekezni fogok elfelejteni őt.
2022. jún. 6. 23:57
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

#7 Később még bármi lehet, szóval ha évek múltán is tetszeni fog, akkor idővel megpróbálhatod újra.

Hannes Van Dahl és Floor Jansen zenészek közt is 9 év a különbség a hölgy javára, mégis házasok és gyerekük is van.

2022. jún. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha bele is vágsz akkor számíts arra hogy nem lesz túl hosszú a kapcsolatotok mert mindenki ilyen tiniként. 'gyakorol' a nagy ő -re aki majd egyszer eljön.... Ne várd tőle hogy veled akarja leélni az életét
2022. jún. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!