Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit csináljak?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? Egyáltalán csináljak valamit?

Figyelt kérdés
Szóval itthon a városi könyvtárban önkéntes vagyok. (Agglomerációban lakom, de Budapestre járok iskolába.) Itt szokás hogy diákok dolgoznak nyáron, ez már a 3. nyaram így, persze először csak takarítottam, meg összeszedtem a könyveket, mindegy is. Idén az egyik másik diák aki önkéntes egy srác. Baromi helyes, nagyon okos, és elképesztőeket beszélgettünk könyvekről és filmekről. Őszintén nagyon tetszik, de mivel helyes, okos, szintén jó budapesti suliba jár, plusz abból hogy hol laknak tudom hogy igen jómódú családja van, lényegében főnyeremény a srác. Igaz hogy én is jó tanuló vagyok, egy top 100as suliban, vagyis mondhatjuk talán hogy okos vagyok, viszont az erényeim kb itt ki is merülnek. Nem vagyok kifejezetten vonzó a saját belátásom szerint, valamint elég más az értékrendem mint neki. Szóval összegezve nagyon nem a súlycsoportom (inkább jóval felette). Talán bír a beszélgetéseink alapján, de lehet hogy így könnyebb neki túlélni az együtt töltött időt. Nagyon szívesen elhívnám valahova, vagy ilyesmi, de először is tuti hogy teljesen elpirulnék, és hebegnék, néha még így is hülyeséget mondok, mert zavarba hoz, másodszor ha visszautasítja akkor elég kínos lesz még júni végéig úgy találkozni minden nap hogy tudjuk hogy azt hittem érdekelhetem. Arra viszont semmi esélyt nem látok kb hogy ő elhívjon valahová. Szóval max azt hiszem hogy fel tudom kelteni az érdeklődését valahogy, vagy elhívom, vagy csak simán gyönyörködöm benne még 3 hétig aztán kicsit fájó szívvel elengedem és ennyi. Szerintetek mit csináljak? Bocsánat hogy kusza lett, kicsit össze vagyok zavarodva. 17L

2022. jún. 8. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:
87%

“ elég más az értékrendem mint neki”


Ez alap! Mindent visz.

2022. jún. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hívd el. Ne úgy, hogy feltétlenül randinak tűnjön, de azért lehessen randinak venni, ha úgy alakul. Én például azt csinálnám, hogy ha végeztek a melóban és indulnátok haza, (már ha van olyan, hogy együtt végeztek) megkérdezném, nincs-e kedve meginni egy kávét, mert x idő múlva találkozol az egyik barátoddal, úgyhogy már nem mennél előtte haza, de valamivel el kéne ütnöd az időt. Szerintem ebből le lehet vágni, hogy azért ez mégiscsak jelent valamit, hogy meghívtad, hiszen "várhatnád a barátodat" egyedül is, viszont nem hozod vele kínos helyzetbe magadat, hogyha elutasít. Szerintem ez pont egy olyan helyzet, ami elég kétértelmű mindkét félnek, ezért úgy fogja értelmezni, ami neki a legoptimálisabb. Ha tetszel neki, akkor biztos kap az alkalmon, ha meg nem, akkor valószínűleg nem fogja úgy venni, hogy te ezt egy randinak szántad, és csak nem megy majd bele.
2022. jún. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1. lépés: szerezz önbizalmat
2022. jún. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!