Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok. Mit csinálja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok. Mit csináljak? Szerelem ez egyáltalán?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és lány. Van egy fiú az osztályban aki év eleje óta nagyon tetszik. Egyszer-kétszer beszélgettünk is, de nem láttam, hogy érdeklődne irántam. Egész nap rá gondolok, pedig tudom, hogy nem kéne erőltetni, de egyszerűen nem tudok lemondani róla.

2016. márc. 3. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:

írd le mióta ismered

milyen kapcsolatban vagytok

ő hány éves

akkor könnyebb lenne segíteni

2016. márc. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nyilván, valószinű valami ahhoz hasonlót érzel, vonzalmat. mit csinálj? ha rajta nem látod, hogy kicsit is érdekelnéd, lehet jobb lenne hagyni, de bátraké a szerencse ... keresd a társaságát, beszélgessetek, hogy kiderüljön, van e egyáltalán közös téma, érdeklődés, azon kívül hogy tetszik, mert különben nem sok jövője van
2016. márc. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az osztálytársam, ő 17 éves, mert nulladikos volt.
2016. márc. 4. 14:52
 4/4 A kérdező kommentje:
Szeptember óta ismerem
2016. márc. 4. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!