Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mindig elhatározom, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig elhatározom, hogy ráírok a lányra, aki tetszik, de amikor oda kerül a sor, akkor már nem merek. Mit csináljak? Hogy kezdjem egyáltalán, hogy ne tűnjek balféknek?

Figyelt kérdés
2016. máj. 14. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Honnan ismered?
2016. máj. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egy suliba járunk, de nagyon messze lakunk egymástól. Elég feltűnő, hogy sokszor néz felém, és amikor ránézek (mert tetszik), rögtön elkapja a tekintetét.
2016. máj. 14. 20:43
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

Menj oda:

Nyújtsd a kezed és mutatkozz be aztán várd meg míg ő is.Utána kérdezd meg miújság velem,milyen órája lesz stb.Légy magabiztos vagy legalábbis próbálj annak tűnni.

Biztos nem az fog neki lejönni az egészből hogy balfék vagy hanem hogy jólnevelt.


Ha rá akarsz írni akkor meg valahogy így

"Szia!Szimpatikusnak tűnsz meg szeretnélek ismerni.Lenne kedved beszélgetni?"

2016. máj. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

#3 vagyok

*miújság vele

2016. máj. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem valami egyszerű témával nem kell túlragozni, és ne mutasd ki rögtön az érzéseidet felé.

valami "Helló, mi a helyzet? :D gondolom tudod ki vagyok ebbe és ebbe az osztályba járok" vagy valami ilyesmit Xd most hirtelen ez jutott eszembe :)

2016. máj. 27. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha annyival van gond h nem mered elkuldeni az uzenetet, akkor ha megvan a szoveg amit el akarsz kuldeni, csak nyomd meg a kuldes gombot gondolkozas nelkul :) Nekem igy lett egy tokeletes lany baratom :)
2016. máj. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!