Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk szerintetek ez miért van?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk szerintetek ez miért van?

Figyelt kérdés
Van egy barátom akivel ismerjük egymást és nekem bejön..És az utóbbi időben a kapcsolatunk kicsit ez írányba is alakult ,hogy lenne nála esélyem..El is hívott találkozni még régeben de az nem valósult meg.Ezért a napokban írtam neki,hogy találkozhatnánk amire az volt a válasza,h az a baj,hogy elutazott de utána jó lenne neki ha nekem is..Erre meg írtam neki ,mivel énis elutazom most szombaton hosszabb időre és nekem most lenne jó..És erre igazából azóta nem írt nem reagált és nem is nézte meg..Szerintetek engedjem el?

2022. jún. 15. 09:01
 1/2 anonim ***** válasza:
13%

Igen, bizonyára megutált, mert neked csak most jó.

Hány éves vagy, ugyan? Csak mert "Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!

Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.",

de ehhez képest az írásod és az alapján, hogy túlreagálod az egészet, maximum 12-13 lehetsz.

Elutazol hosszabb időre, de miután visszaértél, már nem vagytok barátok és nem lehet találkozni, vagy mi?

2022. jún. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Senior Séf ***** válasza:
100%
Nyilván nem mindenki a neten éli az életét. Ha elutazott, nem biztos, hogy mobilnet is van, és csak majd később tudja megnézni az üzenetet.
2022. jún. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!