Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Jó barátok voltunk egy lánnyal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó barátok voltunk egy lánnyal aztán utána úgy éreztem hogy több is volt de nem mertem lépni és utána elkezdett kerülni miért kerülhet?

Figyelt kérdés
Jó barátok voltunk egy lánnyal aztán utána úgy éreztem hogy több is volt de nem mertem lépni és utána elkezdett kerülni miért kerülhet?

2022. jún. 18. 00:55
 1/4 anonim válasza:
100%
Nem akarok reményt keleten mert nme biztos hogy így van de lehet azért távolodik mert ő is elkezdett valamit érezni irántad és azthiszi hogy te cska barátként kedveled. Az embernek rosszul esik így barátkozni hogy elkell temetni az érzéseit mélyre.. Tapasztalatbol tudom...
2022. jún. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem mertél lépni és megunta a várakozást.
2022. jún. 18. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet ő is érzett irántad vmit, de inkább elkerült, mert azt akarta, hogy csökkenjen az érzés.
2022. jún. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, azóta alig ha beszéltünk de azóta is ugyanez van, tehát nem változott
2022. júl. 9. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!