Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy az egyik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az egyik lányt meg merem szólítani, a másikat meg nem?

Figyelt kérdés

A rövid sztori az, hogy voltunk Erdélyben tanulmányi kiránduláson, és hazaúton két olyan lány közé ültem, akik tetszenek. Az egyiknél korábban próbalkoztam, még szerelmes levelet is írtam, de válaszra sem méltatott. Azóta hagytam a dolgot, és annál a lánynál próbálkozok, aki a másik oldalamon ült (a busz leghátsó, ötszemélyes sorában ültünk). Mindenképp meg akartam szólítani, mert össze szeretnék vele jönni, de nem ment. Általában vagy aludt, vagy a mellette ülő másik barátnőjével beszélt. Végül csak azt sikerült megszólítanom, akinél korábban próbalkoztam, és egy jót beszélgettünk. Miért lehet ez? A csaj még mindig tetszik, de nem érzek iránta már semmit

16/f



2022. jún. 21. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak nem volt megfelelő alkalom, nem adta magát úgy a szituáció, mint a másik lány esetében.
2022. jún. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Bátorságot pedig nem vehetsz az üzletben, mert nem árulnak.

Magadnak kell úgy irányítani az eseményeket, hogy legyen okod (indokod) megszólítani valakit.

Amikor felébredt, megkérdezhetted volna, hogy mit álmodott. Szeret-e napközben szundítani stb. és máris beindul egy beszélgetés.

2022. okt. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!