Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy barátnőm...!?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátnőm...!?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm és nagyon jó a kapcsolatunk 2 hónapja vagyunk együtt...

Azert szerinetetek szakíthat velem a barátnőm mert nem akarok szexelni...

Ne hidjétek azt hogy egy k.....

Semmi ilyesmi

Csak néha szeretne szeretkezni de nem akarok mert félek hogy fájna neki és hogy kárt teszek benne de ha megtörténne ugy csinálnám ahogy neki a legjobb.


N ajar szakítani csak sztetek lehet a kesobbiekben ez gond?

Ő 15 én 17


2022. jún. 23. 13:52
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Hagyjad már...nem kell sajnálni, biztos bírja a kazuárt.
2022. jún. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
77%
Xd a 6centis szörnyel nem tudsz kárt tenni benne :D
2022. jún. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
2022. jún. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy szakíthat. Ha neki erre nagyon igénye van, és szeretné... Te meg nem akarod megadni neki...


Téged meg csodálni tudlak, hogy bírod türtőztetni magad. Micsoda hatalmas önuralmad van. Ez ritkaság manapság.


Amúgy, néha olyat is hallani, hogy nem mindenkinek fáj első alkalommal, szóval...

2022. jún. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
"félek hogy fájna neki és hogy kárt teszek benne" - Fájni max az elején fog neki, kárt pedig nem igazán tudsz benne tenni.
2022. jún. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem 5 éves már, hogy kárt tegyél benne. Pettingeltetek már? Először azt csináljátok, hogy kiismerjétek egymást, hogy majd ha szexre jut a sor ne legyen az, hogy nem tudod kellően felizgatni őt.
2022. jún. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
Ha ilyen fiam lesz én felkötöm magam.
2022. jún. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 mmatyika ***** válasza:
Igen, szakíthat, ez benne van a pakliban, habár arra most nem térnék ki hogy mi szüksége van egy 15 évesnek a szexre. Főként mert én sem értem. De ettől függetlenül igen, valószínűleg fájni fog neki, barátnőmnek is fájt egy kicsit az első, de nem vérzett. Persze mindenkinek más. De ez csak az első, utána nem lesz már jelen fájdalom ha figyelsz arra hogy mit mond. Ha mégis, próbáld meg más pózban. Bár ismétlem, nem hinném hogy jó ötlet ilyen fiatalon bele menni ebbe!
2022. aug. 23. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!