Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan írjak szerelmes levelet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak szerelmes levelet egy fiúnak akibe nagyon szerelmes vagyok? Nem vagyok a szavak embere, Messengeren sem szeretnék neki írni. Így marad a levél. Csak nem tudom hogy kezdjek hozzá.

Figyelt kérdés
2022. jún. 30. 22:08
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Én a helyedben nem írnék neki ilyesmit, ha azt sem tudod, hogy miként kezdj hozzá. Értem, hogy nem vagy a szavak embere, de akkor mi lesz később, ha összejöttök? Meg miért nem messengeren írsz neki, mikor az a legegyszerűbb?
2022. jún. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És ha írnék egy szerelmes levelet, lefotóznám és elküldeném neki Messengeren?
2022. jún. 30. 22:40
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer írtam ilyen levelet (bár végül a srác nem kapta meg), egyszerűen leültem, és együltő helyemben leírtam minden gondolatom, ahogy az akkor és ott eszembe jutott. Szerintem kár gondolkodni azon, hogy állj neki, sokkal őszintébb lesz, ha nem tervezed meg.


Amúgy én inkább valahogy eljuttatnám neki (nem kell személyesen odaadni, bedobod postaládájukba, vagy akármi), mert messengerbe befotózva elég személytelen, meg oda lesz a varázsa is.

2022. jún. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Ne alázd magad porig! Beszélgess vele, és ha tetszel neki, majd érezteti, ha meg nem, akkor ne hozd magad extrém kínos helyzetbe, ami miatt még nyugdíjasként is szégyellni fogod magad!
2022. jún. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 franciasrac ***** válasza:
62%

Írj egy szép szonettet :)

Ha nem mered akkor vagy hagyd el, vagy beszélgess vele, 5p bátorság egy semmiség 🙃

2022. júl. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

#4 es válaszát támogatom. Én nyugdíjas koromban is szégyellni fogom magam, és bánni és rossz érzésem lesz tőle.

Mert én írtam egy fiúnak. Valamiért azt hittem, hogy talán neki is tetszem, de inkább egyértelmű jelekre kellett volna várnom.


Azt tanácsolom, hogy győződj meg róla, hogy neki tetszel e. Mert ha nem, és kap tőled egy levelet, akármilyen formában is, tök kellemetlen lesz az egész, főleg ha közel éltek egymáshoz.

2022. júl. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne irj neki szerelmes levelet, mert azzal lehet elijeszted.

Inkabb ismerkedj

2022. júl. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég plátói gondolat az, hogy a fiú részéről is szerelem első látásra a dolog. Az nem szerelem, egyszerűen csak tetszik. Annyi lehetőség van világhálón inkább több kört lefutni, mint rögtön mélyvízbe dobni az érzéseid és mindkettőtöket jól megszorongatni...a válaszaiból úgyis levágod, ha valami nem stimmel, vagy még ő idő előtt finoman visszautasít. Beszélgetés nélkül elég nehezen lesz ebből bármi is, szóval embereld meg magad.
2022. júl. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak támogatni tudom az előttem szólókat. Végső megoldás lehet ez is, de szerintem mindenképp próbálj meg találni valami közös barátot/helyet, ahol találkozhattok, persze mondjuk valami összejövetel előnyösebb, mert ott alapból ismerkedni mennek emberek, vagy kérj meg közös barátot, hogy hívjon el titeket plusz még pár embert. Az a baj, hogy nem tudjuk, hogy milyen kapcsolatod az úrral, de kár bevallani szerelmet, minden előjel nélkül, mert ha nem ismeritek valamennyire egymást az hülyén fog kijönni, és lehet a srác később pedig igent mondana. Másodlagos megoldás, hogy ráírsz, nekem például sok emberrel sikerült így megszerettetnem magam (bár most inkább sima barátokra gondolok), csak hogy beszélgettünk. Valami teljesen random dologgal írj rá. Ha névtelen lenne a dolog, akkor még rosszabb, mert lehet, még további dolgokat teszel meg feleslegesen, és jobban is fog fájni. Szóval összegezve élőbe sokkal nagyobb esélyed van. és hidd el menni fog.
2022. júl. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
70%

Kedves Kérdező!


Megírtad már a levelet neki vagy beszélgetés volt?

Csak az érdekelne sikerúlt -e?

Ha segítség kell az írásban szívesen segítek.


Írj bátran!


16/F

2022. júl. 23. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!