Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kellene tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel lassan egy éve kezdtem el irogatni és azóta teljesen beleestem. Viszont ő olyan típus akinél ki kell érdemelni a bizalmat, de felém némileg nyitott és szívesen jön el velem programokra. Nagyon jóba lettünk de félek ha elmondom neki mit érezek iránta, nem fogja viszonozni és nem fog velem többet beszélni. Viszont mégis úgy érzem tudnia kellene róla. Megköszönöm a tippeket előre is.

2022. júl. 10. 00:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Inkább csak finoman kérdezz rá hogy lenne e esélyed nála mint párkapcsolat, quasi több mint barátság.

Ha erre nyitott akkor hívd el hivatalosan is randira, és nem barátként hanem udvarlóként.


Azzal hogy te már fülig szerelmes vagy, azzal ne rohand le mert lehet tul sok lesz neki egyszerre. A másik meg az hogy lehet ő csak barátként tekint rád, nem lenne érdemes elvesztegetni egy jo baratságot.

2022. júl. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem is akartam lerohanni ez tiszta volt előttem. Csak amit te is írtál hogy csak barátként tekint rám, nem tudom ez mennyire igaz. Akkor továbblépek-> Hogyan kéne ezt megkérdeznem, mert szerintem ezzel a kérdéssel se lenne szabad lerohannom.
2022. júl. 10. 01:23
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyik alkalommal mikor találkoztok kérdezd meg úgy mellékesen (ne stresszelj rá) hogy “Marcsa, csak úgy kiváncsiságból.. :) te benne lennél velem egy igazi randiba?”


Ennyi

Biztosítsd arról hogy nem ugratod és arról is hogy nem akarsz ráeröltetni semmit.

2022. júl. 10. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Szerintem a legjobb megoldás, ha ezt nem elmondod, hanem kimutatod. Vidd el valami romantikus helyre. Mondjuk menjetek el vízpart mellé sétálni. Fogd meg a kezéd ha tudod. Mutass iránta komolyabb érdeklődést, de persze az sem segít ha túlzásokba esel. Esténként kívánj neki szép álmokat, viccesen megjegyezheted, reméled benne leszel az álmában.

Sorolhatnám ezeket az apróságokat még a végtelenségig, de szerintem ráérzel majd.

2022. júl. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem elmondani kellene, hanem jeleket adni.
2022. júl. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak elméleti síkon. Ha engedi/nem engedi hogy fogjam a kezét, és megcsinálom ezeket az apróságokat, honnan tudom hogy van eredménye/vagy valami?
2022. júl. 10. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!