Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egyszerűen képtelen vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen képtelen vagyok elengedni?

Figyelt kérdés
Nemrég lett vége a kapcsolatomnak, ahol nekem kellett szakítanom elég nyomós okok miatt. (Nem megcsalás) Viszont egyszerűen azt érzem egyre nehezebb nélküle. Nem volt felhőtlen, mert voltak veszekedések, viszont mindig megbeszéltük. És amikor találkoztunk egyszerűen tökéletes volt minden, ha kívülről láttam volna magunkat irigy lettem volna, viszont kiderült az ő oldaláról, hogy mindez színjáték volt, ami rettenetesen fáj, viszont egyre nehezebb és borzasztóan hiányzik. Fogalmam sincs mit tegyek, mert jelenleg nem tudok mindig a barátaimmal sem lenni, szóval ez sem megoldás, hogy így tereljem a figyelmem.
2022. júl. 10. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan így jártam én is egy hónapja. Mondjuk nálunk nem én szakítottam, azt tudnám javasolni hogy kezdj új ismerettségekben gondolkodni, gyászold meg a kapcsolatot ahogy annak rendje és módja van és pozitívan gondolkodj a jövőt illetően. Tudom hogy nagyon nehéz de sajnos ez van
2022. júl. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, igyekszem. Na meg az is nagyon rossz még belegondolni is, hogy lesz más akit ugyanúgy át fog verni, de ugyanazokkal fogja hitegetni, ő lesz a szerelme… őt fogja szeretni. Iszonyatosan rosszul esik, hogy túl is lépett rajtam.
2022. júl. 10. 18:57
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ezt nem lehet kivédeni, és bele sem gondol az illető mekkora fájdalmat okoz vele. Én személy szerint munkára terelem a figyelmet és pénzkeresésre, az segít valamelyest. Főleg hogy itt a nyár, és gondolom te is így vagy vele hogy milyen jó lenne pont a nyáron párkapcsolatban lenni, aztán csak telnek a napok magányosan.
2022. júl. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!