Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mikortól lehet azt mondani,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól lehet azt mondani, hogy mi már együtt vagyunk?

Figyelt kérdés
Mármint csak internetről ismerjük egymást, mégis hamar egymásba szerettünk. Mondtuk már egymásnak, hogy "szeretlek" meg szívecskék, stb. viszont nem tudom mikor mondhatom pl. azt másoknak, hogy barátom van, vagy hogy együtt vagyok valakivel

2022. júl. 16. 01:05
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Nincs erre konkrét szabály. :) Velem is volt már, hogy "hivatalosan" együtt voltunk, pedig még személyes találkozó nem is volt.
2022. júl. 16. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Igen.
2022. júl. 16. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Mikor már találkoztatok élőben és kimondtátok, hogy szeretnétek együtt lenni.
2022. júl. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Mikor kimondjátok.
2022. júl. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Ezt ti döntitek el. :)
2022. júl. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 NTBS ***** válasza:
95%
Egyen és kapcsolatfüggő.
2022. júl. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
hát így is lehet ki jelenteni hogy együtt vagytok de én a te helyedben előbb találkoznék vele élőben és utána meg mondani hogy együtt vagytok.
2022. júl. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Őszintén nekem is van egy srác, akivel még nem találkoztam de együtt vagyok vele :D marmint mi sokat beszéltunk errol, veszekedes is volt, mert elbeszeltunk egymas mellett, de végul feltekenysegemben momdtam ra, hogy o a baratom eloszor :D szoval ennyi, szerintem probald megbeszelni vele, hogy mi van koztetek, es mikor mindketten ugy erzitek, onnantol egyutt vagytok. Viszint arra gondolj, hogy neten teljesen mas lesz, mint eloben, szoval meg az sem 100% biztos. En is most fogok majd a nyar folyaman eloszor talalkozni a baratommal:)
2022. júl. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!