Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha mèg a sírás fojtogat az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mèg a sírás fojtogat az első randira való készüléskor, amióta szakított velem a sràc, akkor mèg nem vagyok rajta túl, ugye?

Figyelt kérdés
Folyton az emlékek törnek elő, meg hogy egy másik sráccal időt tölteni, úgy.. Azt hittem igen, màr 3 hónap eltelt.:(
2022. júl. 23. 17:11
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Hát rohatdul nem. Ha még nem dolgoztad fel, akkor miért radnizgatsz?
2022. júl. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Na vajon?

Amúgy meg ha van egy kis eszed és gerinced, lemondod a randit. Így belevágni hülyeség lenne.

2022. júl. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg kíméld meg inkább ettől azt a srácot, akivel most találkoztál volna.
2022. júl. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Voltam hasonló helyzetben.

Pont ugyanez, csak mi közösen döntöttünk a szakítás mellett, mert egyáltalán nem működött a dolog.

A lényeg, hogy ismerkedni kezdtem, mert azt hittem, az majd segít túllépni rajta.

Hát, nem sikerült :( Találkoztam egy nagyon szuper, helyes, sportos, kedves, vicces sráccal. Randi előtt ugyanez: sírtam, ideges voltam, még szomorú is.

Jól éreztem magam, mert a fiú tényleg top volt, de mindig azon gondolkodtam, hogy az exemmel milyen volt az első találkozás...

A randi után otthon, sírva írtam a jelöltnek, hogy ne haragudjon, de nem fog menni.

Nekem 6 hónapra volt szükségem, mire úgy ébredtem reggel, hogy "most már minden rendben van".

Utóbb már nem azt a kapcsolatot sajnáltam, az tényleg sz.r volt, hanem azt a srácot, akivel randiztam. Ennyi idő távlatából is egyértelmű, hogy mennyire tökéletes lett volna, ha máshogy állok akkor.

Őt feleslegesen megbántottam, magamból meg hülyét csináltam.

Adj magadnak időt, a szívednek és a lelkednek szüksége van rá, hogy feldolgozd a szakítást. Addig nem érdemes másokkal találkozni, amíg így reagálsz a randi előtt.

Mielőbbi jobbulást!

2022. júl. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Hát nem vagy túl rajta...de azért elmennék a helyedben akkor is randira.
2022. júl. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű neked több idő kell. 3 hónap az nem olyan sok. Lehet hogy fél év kell, lehet egy év kell, ez teljesen egyén függő.


Szerintem hagyd a randit, a srácot, majd akkor elmész randira, ha készen állsz.

2022. júl. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Tényleg tudom, hogy az oldal neve gyakori kérdések. De könyörgöm olyan kérdéseket ne írjatok ki amit megtudtok magatok is válaszolni. Vannak olyan kérdések persze amire tudod a választ de megerősítés kell. Ami szintén nem jó mert akkor önbizalom hiányos vagy de mindegy ebben a kérdéseben(az alatta lévő kommentedben) már meg is válaszoltad a kérdést.
2022. júl. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy túl rajta, úgyhogy nem érdemes addig újra randizni.
2022. júl. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nekem elsőnél 3 hónap volt, másodiknál is azt hittem annyi lesz, de fél év telt el, és még mindig rosszul érzem magam ritkán ha feljön valami. Ennek kell hagyni időt bőven, addig meg barátokkal lenni sportolni ezek tudnak segíteni.
2022. júl. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!