Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez jó szöveg lenne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó szöveg lenne?

Figyelt kérdés
Szeretném megírni egy lánynak az érzéseim. Ez jó szöveg lenne hogy: Szia. Bocsi a zavarásért csak szeretném elmondani hogy szerelmes vagyok beléd. Ezen van valami javítani való vagy ez megfelel szerintetek?

2022. júl. 29. 11:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%

Megfelel, ha az a cél hogy letiltson 😅

Amúgy meg túl kevés az infó. Mióta ismeritek egymást, mennyire ismered ahhoz hogy tudd hogyan fog reagálni, hány évesek vagytok, stb...

2022. júl. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Nem célravezető, és akkor nagyon finoman fogalmaztam. Még ha szimpi lennél neki, erre akkor sem tudna mit reagálni.
2022. júl. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Bocs, de ez nem valami erős szöveg...
2022. júl. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
94%
Ha már ilyen nagy szerelmi vallást szeretnél tenni, azt élőben tedd meg inkább.:)
2022. júl. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hát igazából kb 4 hónapja ismerem a suliból. Voltak arra utaló jelek hogy én "bejövök neki": pl szemezett velem többször, gyakran volt a közelemben miután megismertem. Milyen szöveget írhatnék neki?
2022. júl. 29. 13:15
 6/15 anonim válasza:
72%
“Szia, tetszel, szia”. Garantált siker.:D
2022. júl. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

"Szia! Lenne kedved valamikor találkozni? Szeretnék valamit elmondani neked."


Egy találkozó keretében mondd el inkább. Neked jól esne, ha egy random csaj írásban közölné veled, hogy tetszel neki? Szerintem így csak még kevesebb esélyed van, mintha élőben vallanál szerelmet. Ráadásul akkor láthatod a reakcióját is. Nem kell feltétlenül azt mondani, hogy "szeretlek/szerelmes vagyok beléd", ez összesen 4 hónapnyi ismeretség után elijesztheti. Inkább mondd azt, hogy nagyon kedvellek.

2022. júl. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
30%
Jó ez,nem kertelsz,a lényeget mondod,szerintem abszolút elsőosztályú,én rögtön belédhabarodnék ha lány lennék,bár még így fiú léttemre is elég nehéz visszafognom magam. XD
2022. júl. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%
Ha azt akarod hogy megijedjen és letíltson akkor írj neki de ezt négyszemközt kéne megbeszélnétek ha csakugyan olyan komolyan gondolod ez olyan érzelemmentes írni neki és még a leggicsesebb smile sem tud jól valódi érzelmeket kifejezni.
2022. júl. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
74%
Ezt szerintem is inkább élőben beszéld meg vele, így kicsit soknak tűnik elsőre.
2022. júl. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!