Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon jó dolog az ha az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon jó dolog az ha az embernek van barátnője?

Figyelt kérdés
2022. júl. 31. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:
31%

Kiugróan nem jó.

Előbb-utóbb úgyis vàltozik minden,lemorzsolódik vagy másik palit fog keresni.


Inkább úgy mondom, az elején jó.

2022. júl. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Jó dolog, ha van az embernek egy párja, hisz mi emberek alapból társas lények vagyunk :) Tudsz vele megosztani emlékeket, segítetek egymásnak ha szomorúak vagytok
2022. júl. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
12%
Én konkrétan úgy vártam, hogy megszabaduljak tőle, mint rákbeteg a megváltást. 😃 Minden egyes napomat pokollá tette. Elviselhetetlen volt, pont, mint a csótánybogarak a kisgarzonban. 😃 Mikor végleg kilépett az életemből, megfogadtam, hogy inkább egyedül maradok örök életemre. Ez sikerült is, immáron 14. éve.
2022. júl. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
92%
Ha találsz magadnak egy olyan párt, aki hozzád illik és jól érzed magad vele akkor igen, jó. De ha egy toxic embert szedsz össze akkor lehet jobb egyedül lenni. Nyilván nem mindegy, hogy milyen a kapcsolat minősége.
2022. júl. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó a kapcsolat, akkor igen, nagyon jó.:))
2022. júl. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!